En Kullanışlı 2015 Laptop Sehpası Modelleri

 

en güzel laptop sehpaları

Taşınabilir bilgisayarları istediğimiz yere götürüp rahatlıkla kullanabiliyoruz.Bu rahatlığı daha da perçinleştirmek için farklı modellerde sehpalar üretildi.İnce detaylara dikkat edenler için,ev dekorasyonuna uygun sehpa modelleri de bulunuyor.

Son zamanlarda ihtiyaçları hissedilen laptop sehpaları farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Aynı zamanda çalışma masası olarak kullanabileceğiniz modelleri de mevcut..Portatif,katlanabilir olanları ise daha kullanışlı..

Comfydesk laptop masası

Evinizin salonunda,yatak odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ergonomik tasarımlı laptop sehpaları da unutmamak lazım..Laptop masaları internetten veya kurumsal mağazalardan bulabilirsiniz.

portatif katlanabilir soğutuculu laptop sehpası

Benim tercihim ise katlanılabilir portatif soğutuculu laptop sehpalarından yana..Seyahatte,evde,ofiste hatta bahçede rahatlıkla kullanabileceğiniz portatif katlanır laptop sehpaları,sizi masada çalışma zorunluluğundan kurtarır.Laptop masasının koruyucu fanları sayesinde bilgisayarınızın performansı artar,siz de bel ve sırt ağrılarından kurtulursunuz.Katlanabilme özelliğinden dolayı çok az yer kaplar.Entegre edilebilen mouse pad,bardaklık  ve kalemliği bulunuyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?