Esse 2015 Tencere-Tava Set Modelleri

Esse 2015 en yeni tencere modelleri

Mutfak pişirme ürünlerinin başında gelen tencere ve tava modelleri,uzman ev perakende mağazacılığının önde gelen ismi Esse markasının uzman elleri tarafından ustalıkla tasarlanmış.Görünümleri kadar kalitesiyle de göz dolduran Esse mutfak ürünlerini,hanımların beğenisine sunuyoruz.

Esse Bakır Tencere-Tava Modelleri-

Çelik, seramik,granit ve demir döküm tencereler,tavalar ve sahanlar kullanışlı olmasıyla mutfakta ev hanımlarına kolaylık sağlayacak.Çeyiz hazırlığı yapan genç kızlarımız da Esse‘nin harika tencere-tava setlerine bakarak ne alacaklarına karar verebilirler. Tabi bir de bekar beyleri de unutmamak lazım:)) Malum zorunluluk gereği mutfak işlerini artık beyler de yapıyor.Hal böyle olunca da mutfak ürünleri artık hanımların tekelinde değil…

Aklınıza gelen her türlü tencere ve tava modelleri Esse kalitesiyle mutfağınızda..Şimdi gelelim Esse marka Tencere-Tava Setleri‘nin özelliklerine…Bakalım hangi modeli beğeneceksiniz?

Esse Staub Döküm Demir Tencere-Oval Bordo-29 CM-899 tl

Esse Staub Döküm Demir Tencere-Oval Bordo-29 CM-899 tl

Oval bordo döküm tencereyle pişen yemekler daha lezzetli ve besin değeri daha yüksek pişiyor.Kapağı tenceresi kadar ağır olduğundan tam kapanır ve fırın görevi görür.Lezzetin sırrı,yemeğin yavaş ve kendi suyuyla pişmesinden gelir.Bu özel tencerenin kırmızı,yeşil,siyah,tarçın,gri ve mavi gibi farklı renkleri mevcut…

Essenso Ecotouch Berlin Seramik 5 Parça Tencere Seti-239 TL

Essenso Ecotouch Berlin Seramik 5 Parça Tencere Seti-239 TL

Seramik ve yapışmaz yüzeyiyle daha sağlıklı ve konforlu pişirme deneyimi sunuyor.Bakalit sapları ısınmaz,döküm cam kapak sayesinde kapağı kaldırmadan yemeğin pişip pişmediğine bakabilirsiniz.5 parçalık bu set,günün her öğününde ihtiyacınızı karşılar.

Essenso Slide&Cook Düdüklü Tencere Seti-299 TL

Essenso Slide&Cook Düdüklü Tencere Seti-299 TL

İster tencere,ister düdüklü tencere olarak kullanın.4 ve 7 litrelik iki farklı tencereyi,düdüklü kapağıyla istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Bastırmadan kilitlenen düdüklü tencere,kolay kullanımı sayesinde kullanıcı dostudur.

Diğer Esse Tencere-Tava Modellerine galerimizden ulaşabilirsiniz.Daha fazlası için www.esse.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?