Mondi 2015 Genç Odaları

mondi-kolej-slayder-ikili

Enerjik,canlı,heyecanlı gençlerimizin odaları niye kendileri gibi olmasın ki?En az onlar kadar canlı,renkli,hayallerindeki gibi genç odaları Mondi’de sizleri bekliyor.Anne babalar,genç kız ve erkek çocuklarınızın rüyalarını süsleyecek,kendilerini rahat ve mutlu hissettirecek,arkadaşlarıyla keyifli vakitler geçirtecek genç odaları Mondi farkıyla sizlerle..

Mondi-esca-genc-odasi-2015

Mondi-esca-genc-odasi-2015

Esca Genç Odası,krem gövde üzerine mavi,sarı ve yeşil renkte cam uygulamaları ile hem kız hem de erkeklerin kullanımına uygun olarak sizlerle buluşuyor.Mavi,sarı ve yeşil renk geçişleri sadece komodin hariç diğer tüm parçalarda kullanılmıştır.Şık ve ferah bir görünüme sahip Esca Genç Odası,aynı zamanda fonksiyonel kullanım özellikleri ile de ön plana çıkıyor.

Mondi-kolej-genc-odasi

Mondi-kolej-genc-odasi

Mondi’nin mevcut serisinde olan Kolej genç odası,pembe renk alternatifiyle genç kızların beğenisini kazanacak.Günümüz modasına uygun ekose şıklığı ile modern ve her yaştaki kız çocuklarına hitap eden bir tasarıma sahip..

Mondi-pitstop-gencodasi

Mondi-pitstop-gencodasi

Pitstop genç odasındaki arabalı yatak ve damalı motiflere,erkek çocukları bayılacak.Özellikle yatağa..

Mondi-spring-genc-odasi-

Mondi-spring-genc-odasi-

Spring genç odası çiçek desenleriyle ferah ve modern bir yapıda tasarlanmış.Özellikle dolap kapaklarındaki çiçek desenleri tasarım hareket katmış.Ayrıca,başlık ünitesinde yer alan aydınlatma modelin en dikkat çekici özelliklerinden..

Mondi-colombia-genc-odasi

Mondi-colombia-genc-odasi

Columbia genç odası,her yaşa uygun olarak tasarlanmıştır.Günümüz modasının trend renkleri krem,vizon,ceviz renk kombinasyonları ve fitil uygulaması ile gösterişli bir tasarıma sahip…

nepal-genc-odasi-opak-beyaz

nepal-genc-odasi-opak-beyaz

Nepal genç odası,her yaşa uygun olarak sade modern tarzda tasarlanmış.Opak beyaz şıklığı ve tezat renk fitil uygulaması ile zenginleştirilerek ev tekstili modelleri ile uyumlu hale getirilmiş.

vegas-genc-odasi-krem-ceviz

vegas-genc-odasi-krem-ceviz

Vegas genç odası,yüksek ayak özelliği ile birlikte çeşitli bölümlerde kullanılan klapalar görsel şıklığı tamamlayarak şıklığı tamamlıyor.

larissa-genc-odasi-mondi

larissa-genc-odasi-mondi

Larissa genç odası modeli ise,country tarzda tasarlanmış.Her zevke hitap edecek üç farklı gardırop boy aynalı,cam kapaklı,düz ahşap kapaklı modeller tasarlanmış.

 

Ne Düşünüyorsunuz?