Sonbahara Özel Ev Dekorasyonu

Düşük bütçeyle sonbahar ev dekorasyonu

Sıcak ve renkli yaz günlerini geride bırakacağımız şu günlerde sarı,turuncu ve kırmızının baskın olduğu benim en sevdiğim mevsime yani sonbahara giriş yapıyoruz.

orange-autumn-decorationHem ev dekorasyonunu hem de giysi dolabını ufak ve düşük bütçeler ile yenilemenin ve sonbahara hazırlanmanın vakti geldi.Uygun fiyatlarla evinizi ve dolabınızı nasıl sonbahara hazırlarsınız?İşte bu konuda sizlere ufak tüyolar vereceğim.

Autumn_GraceSonbaharın renkleri sarı,turuncu,kırmızı ve toprak tonlarıdır.Ev dekorasyonunda kullandığınız tüm renkli,cıvıl cıvıl yastıkları,cupcake tasarımlı desenleri ve aksesuarları gelecek yaz için rafa kaldırmalı,onları sarı ve toprak tonlarında olan daha sakin objeler ile değiştirebilirsiniz.

dekorasyonda sonbahar renkleriSonbahar dekorasyonu için kendiniz de yaratıcı fikirlerle objeler üretebilirsiniz.Örneğin aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir kavanoza yada bardağa sonbahar ağaç dalları yerleştirebilir,kozalar ile gayet hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

kuru dallarla dekorasyonKoltuklara sonbaharın renklerinde yün şallar örtebilir,üzerini turuncu yada kırmızı yastıklar ile dekore edebilirsiniz.Koyun postlu halıları şöminenin veya koltuğun önüne koyabilirsiniz.

 

sonbahar-dekorasyonu-modelleri

ev-dekorasyonunda-sonbahar-modasi

sonbahar ev dekorasyonları

Ne Düşünüyorsunuz?