Fissler Düdüklü Tencerelerle Lezzetli Yemekler

Yemeklerin lezzetli ve daha kısa sürede pişmesini sağlayan Fissler düdüklü tencerelerle mutfakta işleriniz yarı yarıya azalacak.Ergonomik ve kullanışlı düdüklü tencerelerle zamanınız size kalsın.

Fissler düdüklü tencereler,3 farklı modelden oluşuyor.Şimdi sırasıyla bu modelleri tanıyalım.

pressure-cooker-fissler-vitavit-edition-düdüklü-tencereVitavit® Edition,şık,tam donanımlı mutfaklara değer katan özel bir parça…Vitavit ailesinin en yeni modeli..Şık sap tasarımı ve tutma sistemi ile dikkat çekiyor.

Fissler dijital zamanlayıcılı düdüklü tencereVitacontrol elektronik zamanlayıcı sayesinde sağlıklı ve lezzetli yemekleri hızlı bir şekilde her zamankinden çok daha kolay yaparsınız.Vitavit® edition, entegre buharda pişirme ayarları sayesinde basınçsız ortamda buharda pişirmeye de olanak sağlar. Böylece en hassas yiyecekler bile mükemmel bir şekilde pişer. Yeni buhar tahliye fonksiyonu, vitavit® edition düdüklü tencerenizden kesin ve kolay bir şekilde buharı tahliye etmenizi ve basınç kontrolünü sağlar.

İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® edition aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir veya istediğiniz zaman yemeğinize ek malzeme ekleyebilirsiniz.

Fissler vitavit premium düdüklü tencere nasıl kullanılırYeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay ve güvenli hale getirmektedir.
Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz.
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor.
Kırmızı: Isı çok yüksek.

Vitavit® edition düdüklü tencerelerde sadece vitacontrol® zamanlayıcı yoktur. Aynı zamanda üç ayaklı delikli buharda pişirme kabı da düdüklü tencerenizin içerisindedir.

Fissler vitavit premium düdüklü tencereVitavit® Premium,kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay…Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

lines_selector_prescook_premium_düdüklü tencere-fisslerİki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz.

Fissler düdüklü tencere kullanımıVitavit® Premium ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlı veya ıslak olsa da kapağı güvenli şekilde tutabilmenizi sağlar.

Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru şekilde kontrol etmenize yardımcı olur. Artık eliniz ile slaytı tutmanıza gerek yok.

Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi sıvının minimum ve maksimum miktarını gösterir. vitavit® premium aynı zamanda litre cinsinden bir ölçeğe de sahiptir.

lines_selector_prescook_comfort_fissler düdüklü tencereVitavit® Comfort,kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay…Tencere doğru şekilde kapatıldığında klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

Vitavit® comfort iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır.

Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?