Öğrenci Evleri İçin İndirimli Mobilya Kombinleri

Öğrenci evlerine özel indirimli mobilya kombinleri Türkiye’nin online mobilya mağazası Vivense‘de sizlerle..Üstelik ayda 185 TL’den başlayan fiyatlarla

ogrenci_evlerine_özel_indirimli_mobilya_kombinleri

Mobilya kombinlerinin içinde neler var diyorsanız,söyleyelim..Koltuk-kanepe,orta sehpa,TV sehpası,yemek masası ve sandalyeleri,genç odası modellerinden oluşan 3 farklı kombin, gençler için özel olarak hazırlanmış.

Şimdi kombinlere sırasıyla göz gezdirelim ve her bir kombinde yer alan mobilyalara yakından bakalım.

Vivense öğrencilere uygun fiyatlı mobilyalar

ÖĞRENCİ 1.KOMBİN- 1.840 TL

1.Kombin Romio TV Ünitesi,Stella Genç Odası Takımı,Cazibe Akıllı Sehpa ve Klas Köşe Koltuk’tan oluşuyor.

TV Ünitesi 18 mm kalınlığında suntalam malzemeden üretilmiş.Kenarları PVC bantlı..Tüm parçaları demonte olduğu için kendiniz kurmanız gerekiyor.

Stella genç odası takımı ise 1 adet gardırop,1 adet karyola,1 adet çalışma masası,1 adet komodin,1 adet kitaplık ve duvar rafından oluşuyor.Tamamı suntalam malzemeden üretilmiş.Tüm parçalar demonte..

Klas Köşe Koltuk,yataklı ve silinebilir kumaşı var.İskelet yapısı gürgen ağacındandır.

Vivense öğrenci evleri için indirimli mobilya kampanyası

ÖĞRENCİ 2.KOMBİN : 1.940 TL

2.Kombin Norva Köşe Koltuk Takımı,Stella Genç Odası Takımı ve Oslo Oda Setinden oluşuyor.

Köşe koltuk takımı koltuk ve puftan oluşuyor.Silinebilir kumaştan yapılıyor ve kumaş değişimi yapılmıyor.Yatak ve sandık özellikleri yok maalesef…Ayakları plastik ve demonte gönderiliyor.

Oslo Oda seti 1 adet masa,4 adet sandalye ve 1 adet TV ünitesinden oluşuyor.Masa tablası sabit,açılmıyor.Tüm parçaları demonte…

Vivense öğrenci evleri için en uygun mobilyalar

ÖĞRENCİ 3.KOMBİN: 1.840 TL

3.Kombin Advantage tek kişilik karyola,BAX TV Sehpası,Arizona Small Genç Odası Seti,Yemek Masasına Dönüşen Akıllı Sehpa ve Seray Sertoli Yataklı Kanepeden oluşuyor.

Karyola suntalam malzemeden yapılmış.Tüm parçalar demonte..

TV sehpası suntalam malzemeden üretilmiş.Arizona Small Genç Odası,geniş,kullanışlı ve derin iç hacme sahip,gardıropta askılık bölümü,yüklük ve raf sistemi bulunuyor.Ürün 2 sene üretim ve işçilik hatalarına karşı garantili…

Gençler için üretilmiş uygun fiyatlı mobilya setlerini vivense.com’dan veya Vivense Şişli Showroom’unda bulabilirsiniz.Ben mobilyamı dokunarak ve seçerek almak istiyorum diyenler showroomdan alışveriş yapabilirler.

 

Vivense Showroom Adres:

Büyükdere Cad.No:20 Kat:4 Beytem Plaza

Şişli/İstanbul

( Şişli / Mecidiyeköy metro çıkışında , Cevahir Avm’nin yanında.)

Vivense Showroom hafta içi ve hafta sonu saat 09:00-­18:00 arası hizmet veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?