2015 Pleksi Bölme Panel Modelleri

Pleksi dekoratif oda bölme panelleri

Bir mekana farklılık katmak için bölmelere ayırmak istediğimizde dekoratif görünümlü paneller kullanırız.İster evinizde salonu ve yemek odasını ayırmak istediğinizde isterseniz mağazanızı farklı reyonlara bölmeniz gerektiğinde pleksi seperatörlerle bu işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz.

Dekoratif pleksi panel modelleri 2015

Mutfağınızı daha farklı ve modern, sıra dışı bir tasarım için kullanabilirsiniz… Ferah mekanlarda zarif tasarımlar yaratabilirsiniz… Cafe,restorant ve lobi gibi oturma alanlarında yaratıcı, pratik çözümler için Mağazanızda pratik ekonomik bölmeler yaratır… Transparan, şık ve ışıltılı bir görünüm için tasarlanmış..

Pleksi bina dekoratif bölme panelleri

Her beğeniye hitap eden perde sistemleriyle şık tasarımlar oluşturabilir,canlı renklerle genç odası ve çocuk odalarınızı kolayca süsleyebilirsiniz.Zarif ve şık vitrinler yaratabilirsiniz…

Pleksi 2015 oda bölme panelleri

Plastik malzemeden üretilmiş bu kare parçalardan oluşan oda bölme panellerini farklı desenlerde ve farklı renklerde bulabilirsiniz.Her bir parçanın kenarındaki deliklerden vida yada kanca geçirerek kolayca birbirine ekleyerek uygulama yapılabilen bu paneller ile özel tasarımlar uygulamak da mümkün..

Pleksi özel aydınlatma panelleri

Her bir parçanın ölçüsü 29*29 cm,10’lu paketler halinde satılan bu ürünlerin 1 paketi ile yaklaşık 1 metrekarelik bölme elde ediliyor.Asma aparatıyla paneli tavandan rahatça sarkıtabilirsiniz.

En güzel plaksi bölme panelleri

Stüdyo daireler için pleksi panel modelleri

Bu pleksi transparan bölme paneliyle oda bölünmesine rağmen ferah bir görünüm yaratabilir,bu uygulamayı stüdyo dairelerden büyük salonlara yada mağaza,otel veya cafe dekorasyonlarında kullanabilirsiniz.Stüdyo dairenizde yatağınızı saklamak için yada mağazada reyonları ayırmak için bu panellerden yararlanabilirsiniz.

2015 Modası Pleksi Panel Modelleri

 

Ne Düşünüyorsunuz?