İki Kardeş Odası Dekorasyon Modelleri

çilek mobilya kardeş odalarıHer çocuğun kendine özel odası olsun istenir fakat bu durum her zaman mümkün olmayabiliyor.Çocukların küçükken birarada olmaları anneler için de temizlik ve düzen açısından daha pratik olabiliyor.Yazımızdaki iki kardeş odası dekorasyon modellerinden yola çıkarak çocuklarınız için daha uygun bir yaşama alanı oluşturabilirsiniz.

kardeş odaları için dekorasyon fikirleriDar odalar için en iyi çözümlerden biri yatakları duvar boyunca tek sıra olarak yerleştirmek..Yatak altının çekmeceli yada sandıklı olması da dar bir odada işinizi epey kolaylaştıracak.

erkek-kardesler-oda-dekorasyonuDenizci temalı bu çocuk odası,iki erkek kardeş için çok ideal..Çizgili duvar kağıdı ve marin yatak örtüleriyle çocuk odası,gemi kamerasını andıracak şekilde tasarlanmış.

kiz-kardesler-odasi-modelleriPembe ve morlarla bezenmiş,insana ferahlık veren iki kardeş için bir çocuk odası modeli görüyoruz.İçeriye çokça ışık girsin diye stor perdeler kullanılmış.

kardes-odasi-dekorasyonu-Yataklar başbaşa verilmiş,açık alan genişletilmiş,çocuklara hareket alanı yaratılmış.

ikiz-erkek-odası-dekorasyonuÇocukların aynı odayı paylaşması aynı dekoratif ürünleri kullanması anlamına gelmiyor.Yatak örtülerinde ve yastıklarda benzer renkleri farklı desenlerde kullanırsanız canlı ve dinamik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

kardeş-çocuk-odası modelleriİki yatağın başına tek bir yatak başlığı koymak enteresan bir düzenleme olmuş.Oldukça canlı renkte bir yatak başı beyaz duvarda kontrast bir görünüm oluşturuyor.

iki kardeşli oda dekorasyonlarıCanlı sarı rengindeki duvar boyaları,miniklerin odasına neşeli ve canlı bir hava katacak.Bu rengi yeşil ve mavinin farklı tonlarıyla birleştirerek çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.Bu kadar canlı bir rengi duvarın sadece bir kısmında kullanarak sarı boyanın odayı tamamen kapatmasını önlemiş olursunuz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?