Kapuçino Renginde Keyifli Mutfaklar

mutfak dekorasyonunda capuçino rengiKapuçino rengi mutfaklar,farklılık arayanlar için son dönemin trend haline gelmiş dekorasyon harikalarından biri…Öncelikle kapuçino rengi nedir diye soracak olanlar için belirteyim,bu renk bol köpüklü az sütlü kahveden adını almış.Dekorasyonda ise bu renk açık kahverengi tonudur.

cappuccino-mutfak-dolabi-modelleriBu renk kahve-bej,sütlü kahve gibi isimler de aldığı olur ancak kapuçino renginin farklı tonlarına farklı markalarda görebilirsiniz.Bu renk sadece mutfak dolaplarında değil duvarlarda ya da yatak odası mobilyaları gibi evin faklı köşelerinde de kullanılabilir.

parlak kapuçino renkli mufak dolaplarıBu renk zarif ve şık olduğu kadar zengin bir görünüme sahip..İsminden de anlaşıldığı gibi mutfağa yakışan lezzetli,iştah açıcı bir renk olan kapuçino,en çok mutfak dekorasyonunda çok güzel duruyor.Birlikte kullanılabilecek renkler arasında ,vizon,kahve,gri,krem,açık mavi,yeşil,eflatun,lila gibi mor tonlarını  sayabiliriz.

Kapuçino rengi mutfak dolaplarını orta koyulukta gri tonlarında duvar ile daha da belirgin hale getirebilirsiniz.Tabii mutfağınız ışık alıyorsa..

açık-mavi-mutfak-duvariyla kapuçino mutfak dolaplarıYeşil ve kapuçino renk uyumuna örnek olarak yukardaki kapuçino mutfak dolabıyla uyum içinde olan yeşil tezgah duvarını gösterebiliriz.Koyu kahve renkler de kapuçino rengindeki mutfak dolaplarının albenisini iyice ortaya çıkarıyor.Koyu renkli duvarlar kapuçino rengiyle iyi uyum sağlasa da bu biraz riskli bir durum..Mutfağı daha karanlık yapabilir.Bu yüzden tüm duvarlara değil de örneğin dolap duvarına ya da tezgah duvarına bu renkleri uygulayabilirsiniz.Mutfağın geri kalanına açık bej gibi renkleri uygulayabilirsiniz.

istikbal regina kapuçino renkli mutfak dolaplarıKapuçino rengi mutfak dolaplarınızı bu renge yakın krem tonlarında duvarlarla dekore edebilirsiniz.Açık mavi de kapuçinoyla uyumlu bir ikili olabilir.

cappucino-mutfak-modelleriKendi mutfağınızı düzenlerken hangi renkleri sevdiğinizi ve mutfağın ne kadar ışık aldığını göz önünde bulundurun.

cappucino-mutfak-dolabidegisik-cappucino-mutfak-dolaplarıen güzel kapuçino mutfaklarkapuçino mutfak dekorasyonukapuçino mutfak dolaplarıkrem-renk-duvarla kapuçino mutfaklar

Ne Düşünüyorsunuz?