Kelebek Mobilya 2015 Genç Odası Modelleri

Kelebek Mobilya Ikorro genç odası modelleri

Mobilya modellerinde iddiasını sürdüren markalardan Kelebek Mobilya,genç odası takımlarında da bu iddiasını devam ettiriyor.Erkek ve kız genç odası modelleri,görünümleriyle kadar kullanışı ve fonksiyonel tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Kelebek Mobilya Lidor genç odası

Kelebek Mobilya Lidor genç odası

İnce sarı detaylarla sade şıklığını yansıtan Lidor,hem karizmatik hem kullanışlı…Masif kulpları ile sarı çizgileri tamamlarken iki farklı komodin alternatifi ile satışa sunulan model farklı yatak başlığı ile dikkatleri üzerine çekiyor.Diğer genç odası modellerinden farklı olarak sürgülü dolap ile satışa sunulan Lidor, ferah ve çekmeceli çalışma masası ile göz yormayan bir fonksiyonellik sağlıyor. Sadelik ve işlevselliği bir arada barındıran takımın sandıklı bazası ürünün fonksiyonelliğini destekliyor.

Kelebek Mobilya Ikorro kız genç odası takımı

Kelebek Mobilya Ikorro kız genç odası takımı

Pembe ve beyazın buluşmasının iç açıcı renkleri ile hayat bulan Ikorro;farklı depolama alanları, kullanım kolaylığı sağlayan modüler parçaları ile genç kızların odalarını mükemmel yaşam alanlarına dönüştürüyor.Çalışma masasını bütünleyen tekerlekli kesonu ve sandıklı yatağı sayesinde her zaman derli toplu ve enerji dolu bu odada kızlar kendini çok özel hissedecek. Ikorro, trend renkler ile boyalı mdf üniteleri ve komple kumaş döşemeli bazalı karyolası ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Kelebek Mobilya Nigero genç odası modelleri

Kelebek Mobilya Nigero genç odası modelleri

Nigero koleksiyonu, naturel duruşu ile sakin bir yaşam alanı yaratırken,gençler için ideal bir ürün olan Nigero’nun geniş çekmeceli çalışma masası hayatı kolaylaştırıyor.Gereksiz diğer tüm ayrıntılardan kaçınılan bu koleksiyonda meşe ve beyaz rengin yarattığı huzur ve estetik ön plana çıkıyor.Karyolada kumaş ve ahşap bir arada kullanılırken, yatak başlığında ise silinebilir bir döşeme yer alıyor.Dolap kapak sayısı ihtiyaca göre artırılabilen Nigero,ulaşılabilir bir fiyatla gençler ve genç kalanların beğenisine sunuluyor.

Kelebek Mobilya Beauty kız genç odası

Kelebek Mobilya Beauty kız genç odası

Country tarzıyla Beauty; genç kızların hayal dünyasını süslüyor…İnce, kibar masif ayaklar da porselen kulplar gibi koleksiyona farklılık kazandırıyor.Romantik bir model olan Beauty’de zarafetten ödün vermeden her türlü ihtiyacı karşılayacak depolama alanları da düşünüldü.Genç kızların içinde kendilerini prenses gibi hissetmelerini sağlayacak Beauty,beğeni ile yıllarca kullanılabilir zarif bir tasarıma sahip.

Kelebek Mobilya Mixage genç odası takımı

Kelebek Mobilya Mixage genç odası takımı

Dinamik ve genç bir tasarıma sahip olan Mixage, birbirleri ile uyumlu renkleri ile göz dolduruyor.Kullanım kolaylığı sunan ve farklı ihtiyaçları destekleyen ünitelerle hayata geçirilen Mixage,konforun yanı sıra zengin depolama alanlarına da sahip.Mixage‘ın kumaş döşemeli karyola başlığı ise rahatlığı ve estetiği desteklerken masif ayakları karyolaya katma değer katıyor.Doğal ahşap rengine eşlik eden metal ayaklı çalışma masasında estetik ve ergonomi bir arada..

Hadi gençler,beğendiğiniz oda takımları sizleri bekliyor.Üstelik genç odası alana yatak hediyeKampanya 31 Ekim’e kadar..

Ne Düşünüyorsunuz?