Yataş 2015 Başlıklı Baza Modelleri

yataş-baslikli-bazalar-2015Yatak odası,çocuk ve genç odalarının vazgeçilmez mobilyalarından bazalar,hem yatak hem de depolama alanı olma özelliğiyle hayatımıza konfor ve rahatlık getiriyor.

Fazladan,yer kaplayan eşyalar için geniş depolama hizmeti sunan bazalar,bu yönüyle normal yataklardan daha fazla kullanışlı…Yataş 2015 başlıklı baza modelleri,7 farklı stille karşımıza çıkıyor.Başlıklı baza modellerine yakından bakalım:

Erica-dugmeli-başlıklı-baza-yataş

Erica-dugmeli-başlıklı-baza-yataş

Erica başlıklı düğmeli baza,modern tasarımı ve farklı kumaş seçenekleriyle evinizi güzelleştirecek,geniş depolama alanıyla evinizi ferahlatacak.Deri ve kumaş döşeme seçenekleriyle satışa sunulan Erica baza,deri olanın da beyaz,krem,vizon,sütlü kahve,kahve,lacivert ve siyah renkler ön planda iken kumaş olanlarda ise krem,sütlü kahve,kahve,gri,vizon ve koyu mavi renkleri kullanılıyor.

Majesty-başlıklı baza-Yataş

Majesty-başlıklı baza-Yataş

Majesty başlıklı baza modeli,geniş iç hacmiyle daha ferah alanlar yaratırken amortisör ve makaslarda kullanılan özel kilit sistemiyle güvenliğinizi sağlar.Deri ve kumaş seçenekleri mevcut..

Dafne-Başlıklı-Baza-Yataş

Dafne-Başlıklı-Baza-Yataş

Dafne başlıklı baza,yatak odası dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor.Çelik profil iç konstrüksiyonu ile uzun ömürlü kullanım sunan baza,kumaş ve deri döşeme seçeneğiyle her zevke hitap ediyor.

Rose-başlıklı-baza-Yataş

Rose-başlıklı-baza-Yataş

Rose başlıklı baza,klasik tarzdan hoşlananlar için çok uygun..Şık ve gösterişli ahşap ayaklar ve puf kombinasyonu da dikkat çeken özellikleri arasında..

Yataş-harmony_başlıklı-baza

Yataş-harmony_başlıklı-baza

Harmony başlıklı baza,farklılık arayanlar için biçilmiş kaftan..Geniş iç hacme sahip sandığıyla evinizde yepyeni alanlar yaratacak.Mor,bej,sütlü kahve,gül kurusu,vizon,kemik renkli kumaş alternatifleriyle göz kamaştırıyor.

imperial-başlıklı-baza-Yataş

imperial-başlıklı-baza-Yataş

Imperial baza,başlık yapısıyla evinizde kraliyet havası estirecek.Ahşap ayakları ve deri-kumaş seçenekleriyle size farklı bir tarz vadediyor.

marquis-başlıklı-baza-yataş

marquis-başlıklı-baza-yataş

Marquis başlıklı baza,asalet ve fonksiyonelliği birarada sunuyor.Emniyet kilitleriyle takviye edilmiş özel güvenlik sistemi bulunan Yataş 2015 başlıklı baza modelleri hayatımıza konforu ve rahatlığı getiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?