Banyoda Aydınlatmalı Ayna Kullanma Önerileri

dikdörtgen aydınlatmalı ayna modelleriDekorasyon dünyasına göz attığımızda yeni yeni fikirlerle,tasarımlarla karşılaşıyoruz.Hayatımızı kolaylaştıran ve evimizi güzelleştiren bu tasarımlar,bizlere pratik çözümler sunuyor.Kullanıcılar tarafından oldukça yararlı bulunan aydınlatmalı aynalar da bu tasarımlardan sadece bir tanesi..

Aydınlatmalı ayna modelleriDaha çok otellerde gördüğümüz aydınlatmalı aynaları neden kendi banyomuzda da kullanmayalım? Bu şık ve kullanışlı ürünlerin sadece otellerde kullanılması gerekmiyor.Evinizde de ışıklı bir aynanın rahatlığından faydalanabilirsiniz.

banyo-dekor-aydınlatmalarıAynanızın çevresine aplik yada benzeri bir aydınlatma ürünü asacak yeriniz yoksa bu aydınlatmalı aynalardan kullanabilirsiniz.Aynanız neden karanlıkta kalsın ki? Bu aynalar,özellikle küçük banyolar için en güzel aydınlatma yöntemi diyebiliriz.

dikey makyaj masası ışıklı aynaAyna çevresine lamba takma derdiniz yoksa daha büyük ayna da kullanabilirsiniz.Işıklı bir aynayla banyonuzu daha ferah gösterebilirsiniz.

Sadece şıklık açısından değil kullanım rahatlığı açısından da oldukça kullanışlı olan aydınlatmalı aynalar,makyaj yaparken,cilt bakımı,traş veya kaş almak gibi işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar.

holografik-arkadan-aydinlatmali-sekilli-aynalarAydınlatmalı aynalarda LED lambaları da kullanabilirsiniz.Banyonuzu bu lambalarla farklı renklendirebilirsiniz.Banyoda ışık önemli fakat bazı durumlarda loş bir ışığa ihtiyaç duyabiliriz.Uykunuzdan kalkıp banyoya gittiğinizde fazla ışık gözünüzü rahatsız edeceğinden,aynadan gelen ışık sizin için yeterli olacaktır.

vitra aydınlatmalı aynaBu kullanışlı ve şık ürünleri,Vitra,Duravit ve Artema gibi banyo ürünleri satan firmalardan satın alabilirsiniz.Desenli,çerçeveli ve sade modeller bulabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?