El Yapımı Perde Modelleri

el yapımı perde modelleriEvde yapabileceğimiz pratik el yapımı perde modelleriyle karşınızdayız.Sizinle paylaşacağımız perde modelleri herkes tarafından kolayca uygulanabilir.Bu kolayca yapılan perdelerle evinize yeni bir kimlik kazandıracaksınız.

Kendin-Yap-Perde-TasarımlarıIKEA gibi mağazalarda bulunan perde mandalları sayesinde artık hemen her kumaşı perdeye dönüştürebilirsiniz.Daha ucuza perde sahibi olmak isteyenler için çuval kumaşından yapılma perdeleri önerebiliriz.

çuval perde modelleriel-yapimi-perde-modelleriÇuval kumaşı hem ucuz hem de çok şık..Çuval kumaşını hiç dikmeden yapıştırarak veya perde mandallarıyla tutturarak çok şık bir görünüm yakalayabilirsiniz.Özellikle kır evlerine ve yazlık evlere yakışacağını düşündüğümüz çuval perdeler öğrenci evlerinde de kurtarıcı olabilir.

kirkyama-patchwork-perde-fikirleripatchwork-perde-fikirleriKendin-Yap-Perde-FikirleriKalan kumaşlarla patchwork yapmak ise en bilindik yöntemlerden..Araya dantel karıştırarak bu patchwork parçaları karıştırıp harika bir perde yapabilirsiniz.

şallardan perde modeliAynı boydaki şalları kullanarak askılığa bağlayıp yaratıcı ve pratik bir perde elde edebilirsiniz.

Kendin-Yap-Perde-ModelleriEvde kullanılmayan örtüler hatta mutfak bezlerinden küçük ama basit mutfak perdeleri yapılabilir.

el-yapimi-perdelerMutfak perdelerine fincan takarak farklı bir perde modeli elde edebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?