En Güzel Koltuk Şallarıyla Ev Dekorasyonu

Örgü Koltuk şallarıEvimizdeki koltuk yada oturma grupları için örtü şeklinde olan,arada bir kullanabileceğiniz pratik bir aksesuar olan koltuk şalları,kullanışlı oldukları kadar şık olmalarıyla da ev dekorasyonunda ayrı bir önem taşıyor.

English Home pembe örme koltuk şalı-60 TLKoltuk şallarının kullanım amacı daha çok mobilyaların temiz kalması amacıyla örtülmesi..Özellikle evde çocuk varsa yada çocuklu misafirleriniz geliyorsa koltuk şalları,mobilyalarınızın temiz kalması açısından oldukça yararlı olacaktır.Kirlenmenin önüne geçmek için koltuk örtüleri,kılıfları ve şallar kullanılabilir.

Issimo Home Rakkase Koltuk ÖrtüsüSürekli silme işlemine maruz kalan koltukların kılıfları zamanla deforme olur.Koltuk şalları,koltuklarınızın ömrünü uzatacaktır.Bu aksesuarları çeşitli mağazalarda bulabilirsiniz.En kullanışlı koltuk şalları sade olanlar,yani pullu,boncuklu,taşlı modeller pek kullanışlı değil..

yün desenli koltuk şalı

koltuk-sallari-ve-ortuleri-modelleriSiz de çok farklı renklerden koltuk şalları oluşturabilirsiniz.Kırk yama şeklinde örülen yünlerle koltuk şalları yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?