İstikbal Mutfak Masa Modelleri Ve Fiyatları

aris-mutfak-masa-seti-beyaz-istikbal-371 TLMutfağı için masa almayı düşünenlerin,masanın mutfağı daraltmaması,çabuk lekelenmemesi,kolay temizlenmesi ve mutfağın havasına uyacak olması gibi kriterleri göz önünde bulundurması gerekiyor.Yemek odası için büyük ve masif ahşap masalar seçilirken mutfak için tam tersine az yer kaplayan,hafif masalar tercih edilir.İstikbal mutfak masaları,pek çok farklı tarza hitap eden,kullanışlı modelleriyle dikkat çekiyor.

avangard-siyah-masa-sandalye-928 TLCam bir mutfak masası estetik açısından mutfakta oldukça güzel duracaktır.Hemen hemen her renge de uyar.Bu tipteki bir masa, modern, başka metal aksesuarların kullanıldığı mutfaklara çok yakışır.

city-bankli-masa-seti-550 TLKoyu renk mutfak dolaplarınıza uygun bir masa arıyorsanız City mutfak masası tam sizin mutfağınıza göre olabilir.Geleneksel tarzdaki bir mutfağa yada daha modern tarzdaki mutfaklara uyacak şekilde sade hatlara sahip bir model..

istikbal-basic-mutfak-masa-851 TLGeniş ve sıklıkla yemek yenilen mutfaklarda,misafir ağırlayacağınız günler için açılır kapanır bir masa çok uygun olacaktır.Özellikle Pazar günlerinde misafiri eksik olmayanların işine çok yarayacak.Bu tip masalar sadece mutfakta değil yemek odalarında da kullanılabilir.

istikbal-crown-masa-siyah-918 TLSon yıllarda uzay çağından fırlamış teknolojik mobilyalar gözümüze çarpıyor.Parlak mutfak dolapları,metalik renkte beyaz eşyalar ve çok az kullanılan aksesuarlar için İstikbal Crown masa uyumlu olacaktır.Burada siyah modelini görüyorsunuz,beyaz olan modeli de bulunuyor.

twist-mutfak-masa-pink-istikbal-850 TLModern duruşuyla ve kendinden desenli yüzeyiyle İstikbal Twist mutfak masası,keyifli bir sofra için gereken ortamı sağlıyor.

Fiyatlar,İstikbal‘in sitesinden alınmadır ve sadece masalar için geçerli peşin satış fiyatlarıdır.Sandalye ve banklar için ayrı fiyat uygulaması var.Taksitli fiyatlar için vade farkı uygulanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?