Çilek’ten Saraylara Layık Sultan Genç Kız Odası Modelleri

Çilek 2016 genç kız odası modelleriÇilek Mobilya,her mobilya modelinde olduğu gibi genç kız odası mobilyalarıyla da hayal gücünüzü zorlayan tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Pilotluk,futbol gibi temaları tasarımlarında kullanan marka,bu sefer Muhteşem Yüzyıl dizisinden fırlama genç kız odasıyla görenleri kendine hayran bırakıyor.

Çilek 2016 yeni sezon Sultan Genç Odası KoleksiyonuSultan Genç Kız Odası Takımına baktığımızda baştan sona sultanlara özgü mobilya ve objelerle karşılaşıyoruz.Karyolasından çalışma masasına kitaplığından şifonyerine kadar her şey kendinizi Hürrem Sultan gibi hissedeceksiniz.Sultan Genç Kız Odasıyla kendinizi Osmanlı saraylarında  yaşıyormuş gibi hissedeceksiniz.

Çilek Sultan genç odası modelleriBu genç odası takımı sadece ana mobilyalarla sınırlı değil,cibinlikli karyolası,saltanat tahtı ve hatta şark köşesi bile var.Aksesuarlar ile tamamlandığında bu odaya girenler tarihi şaşıracaklar.

Çilek 2016 Sultan Koleksiyonu kanepeBu harika odanın maliyeti yüksek olabilir doğal olarak…Sultan Genç Odası Takımının başlangıç fiyatı şu an itibarıyla 7.197 TL,bu rakam tercihlerinize göre farklılık gösterebilir.

 

 

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?