Crate And Barrel İle Şık Yılbaşı Sofraları

Crate And Barrel porselen yemek takımlarıYepyeni bir yılı ve yeni başlangıçları karşılamaya hazırlanırken şık sofralarınız için tüm detaylar Crate And Barrel‘da..

Crate Barrel kırmızı sofra takımlarıYeni yıla sayılı günler kala tüm evlerde hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.2016’ın heyecanı şimdiden başlamışken ev perakende markası Crate And Barrel,bu özel gece için fark yaratan detaylarla yılbaşı sofralarını unutulmaz kılıyor.

Crate And Barrel yılbaşı servis takımlarıYeni yıl denince ilk akla gelen renkler,kırmızı,beyaz ve yeşil,sofra koleksiyonunun vazgeçilmez renkleri arasında yer alıyor.Bu renk tonlarındaki ürünlerle yapacağınız farklı kombinler,sofralara farklı bir hava katacak,böylelikle misafirleriniz tarafından büyük bir beğeni alacak.

Crate Barrel 2016 sofra takımlarıCrate And Barrel‘ın zengin ürün yelpazesinde yer alan runner ve Amerikan servisleriyle işe başlayıp sonra peçeteler,peçete halkaları,sofra ve servis takımları,kadeh ve bardaklarla sofranızı zenginleştirebilirsiniz.Sofranıza ek olarak ışıltı saçan mum ve şamdanları,konsepte uygun çiçekleri ve yılbaşı süslerini katarak bu özel gecede misafirlerinizi kendini özel hissettirebilirsiniz.

Crate And Barrel sofra servis takımlarıCrate And Barrel,yeni yılda yepyeni başlangıçlar yapmak isteyen herkesi Zorlu Center,Akasya Acıbadem,İstinye Park,Ankara Next Level mağazalarına ve crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

Crate And Barrel 2016 yılbaşı cam servislerCrate And Barrel katlı servis tabağıCrate And Barrel yılbaşı dekorasyon ürünleriCrate And barrel nihale modelleriCrate Barrel peynir tabağı

Ne Düşünüyorsunuz?