Doğtaş 2015 Yatak Odası Takımları

Doğtaş Elegance Yatak Odası TakımıBir yatak odasından beklediğiniz bütün özellikleri karşılayan,hayranlık uyandıran mobilyalarıyla dikkat çeken Doğtaş,modern ve rahat yatak odası tasarımlarıyla da göz dolduruyor.

Doğtaş Private Yatak Odas TakımıDoğtaş tasarımları kendine has modellere ve özelliklere sahip..Fonksiyonel açıdan oldukça kullanışlı olan yatak odası takımları çok şık..Konforu ve şıklığı birarada arayanlar için ideal olan  Doğtaş 2015 Yatak Odası Takımları,farklı temalarla karşımıza çıkıyor.

Doğtaş Bianco Yatak Odası Takımı

Doğtaş Bianco Yatak Odası Takımı

Bianco Yatak Odası,kuğu kadar zarif ve gösterişli…Komodinde dokunmatik aydınlatma,zengin dolap içi aksesuarlarıyla fonksiyonel..

Doğtaş Brenda Yatak Odası Takımı

Doğtaş Brenda Yatak Odası Takımı

Brenda Yatak Odası Takımı,kafkas meşe ve karamel renk kombinasyonundan oluşuyor,ahşap ayaklarıyla retro bir görünüm veren,zengin dolap içi aksesuarlarıyla fonksiyonellik sunan bir takım..

Doğtaş Briza Yatak Odası Takımı

Doğtaş Briza Yatak Odası Takımı

Briza Yatak Odası Takımı,antik meşe ve metalik kahve kombinasyonundan oluşuyor.Komodin kenarlarında aydınlama sistemi bulunuyor.Karyola ayakucunda çekmece modülü bulunuyor.

Doğtaş Country Yatak Odası Takımı

Doğtaş Country Yatak Odası Takımı

Country Yatak Odası Takımı,kırsal stilin modern yorumundan sentezlenmiş.Eskitme metal kuplarla Country stili yakalanmış.Aydınlatmalı askı boruları,asansör ve çekmecelerle zenginleştirilen dolap içi aksesuarları modern bir stile sahip olmakla beraber kullanışlı ve geniş kullanım alanı sağlıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?