IKEA İle Şık Yatak Odaları

IKEA beyaz çekmeceli karyola-937 TLYatak odası sadece uyumak için tasarlanmış bir mekan olmamalı..Daha fazlasını sunabilmeli..Akıllı gardırop ve saklama çözümleri ile yatak odanızda daha fazla alan kazanabilirsiniz.

IKEA beyaz menteşeli gardırop-459 TLIKEA kırmızı sürgü kapaklı gardırop-849 TLFonksiyonel ve kullanışlı şifonyerler,komodinler ve karyolalar ile ihtiyacınıza göre yatak odanızı oluşturabilirsiniz.Nevresim takımları,halılar,perdeler gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra aynalar,çerçeveler gibi aksesuarları kullanarak odanızı sizi yansıtan bir yere dönüştürebilirsiniz.

IKEA gri-sarı çift kişilik nevresim takımı-129 TL

IKEA beyaz vernik çift kişilik karyola-899 TLYeni bir yıla girerken yatak odanızda yapacağınız yenilikler size kendinizi daha iyi hissettirecek.Güne başlayıp,günü bitirdiğiniz bu özel odada yeni bir karyola,bir komodin yada sadece yeni bir nevresim takımı bu kış hayatınıza biraz heyecan katacaktır.

IKEA gri örtü seti-80 TL

IKEA kırmızı-pembe tek kişilik nevresim takımı-50 TLIKEA‘da nevresim takımları ve çarşaflar,yumuşak ve nefes alan kumaşları sayesinde daha iyi bir uyku almanızı sağlarken renkleri ve desenleri ile yatak odanızı renklendirmenizi sağlar.

IKEA kırmızı komodin-139 TLIKEA hemnes beyaz 3 çekmeceli şifonyer-379 TLKoşuşturmalı günlerinizde size yardımcı olacak,ortalığı derli toplu göstermenize yardımcı olacak,neyin nerde olduğunu kolayca bilebileceğiniz bir yardımcıya mı ihtiyacınız var?Hemen bir şifonyer alın,tüm bu sıkıntılardan kurtulun.IKEA‘da tarzınıza göre birçok farklı seçenek bulunuyor.2 çekmeceliden 8 çekmeceliye,geleneksel tarzlardan modern tarzlara kadar,hepsi sizleri bekliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?