Doğtaş 2016 Salon Koltuk Takımı Modelleri

Doğtaş Sono Salon TakımıMobilya sektörünün önde gelen markalarından Doğtaş‘ın ,2016 Salon Koltuk Takımları görülmeye değer..Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayacağınız bu koltuk takımlarıyla evinizin havası birden değişecek.

Doğtaş Pearl Salon Takımı

Doğtaş Pearl Salon Takımı

Doğtaş Salon Koltuk Takımlarında ekru,krem,kahve,açık mavi,pembe,bej,gri,sarı gibi renkler kullanılmış.Düz renklerin yanında çiçek desenli koltuklar da göz kamaştırıyor.Sade renkli ikili ve üçlü koltukların yanında çiçek desenli berjerler oldukça hoş duruyor.

Şimdi Doğtaş salon koltuk takımlarına yakından bakalım.

Doğtaş Berlin Salon Takımı-

Doğtaş Berlin Salon Takımı-

3 lü yatak olabilen,3lü,2li ve tekli koltuk modüllerinden oluşan Berlin Salon Takımı,fonksiyonelliği sayesinde misafir ağırlamayı sevenlerin tercih edeceği bir tasarım..Bu salon takımında Zero Wall teknolojisi kullanılmış yani duvardan uzaklaştırılmadan pratik bir şekilde açılarak yatağa dönüşebiliyor.

Doğtaş Bilbao Salon takımı

Doğtaş Bilbao Salon takımı

Doğtaş Bilbao Salon Takımı,klasik çizgilerle şekillenen modern bir duruş sergiliyor.Modelin doğal yapısına uygun ceviz ayaklar ve kayın ağacı iskelet yapısına ve kapitoneli sırta sahip renkli berjer bu salon takımında göze çarpan detaylar arasında..

Doğtaş Country Salon koltuk takımı

Doğtaş Country Salon koltuk takımı

Doğtaş Country Salon Takımı,klasik P kol yapısı ile klasik ve modern stilin birarada olduğu harika bir tasarım..Köknar ve kayın kereste iskelet yapısıyla uzun yıllar kullanım kolaylığı sunuyor.

Diğer Salon Takımları hakkında detaylı bilgileri dogtas.com.tr‘de bulabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?