Kütahya Porselen’den 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Kütahya Porselen--33-parca-kahvalti-takımıKütahya Porselen ürünlerinden sizler için hazırladığımız ürünler ile Sevgililer Gününde hoş bir sofra hazırlayarak bu çok özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Kütahya Porselen-44-parca-10151-desen-yasemin-kahvalti-takimiKütahya Porselen Leonberg Kahvaltı Takımı ile romantik bir kahvaltı sofrası hazırlayarak sevgilinizin yada eşinizin kalbinizdeki yerini daha da güçlendirirsiniz.Leonberg 33 parça kahvaltı takımının fiyatı 319,00 TL..

Kütahya Porselen-Leonberg-33-parca-kahvalti-takımıKütahya-Porselen-12-parca-kahve-takimi-kalpliKütahya Porselen Aliza Bone Yemek Takımı,gül desenlerinin şıklığıyla Sevgililer Günü sofranızda romantik bir atmosfer yaratıyor.83 parça yemek takımının fiyatı 1.799,00 TL

Kütahya-Porselen-Leonberg-24-parca-yemek seti-bantliKütahya Porselen‘in canlı renkleri ile içinizi ısıtan kahve fincanlarında sevdiğinizle karşılıklı kahve yudumlamanın keyfini yaşayın.12 parça kalpli kahve takımının fiyatı ise 85,00 TL..

Daha fazla kahvaltı ve yemek takımı modelleri için kutahyaporselen.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kütahya-Porselen-12-parca-kahve-takimi-pembeKütahya-Porselen-leonberg-24-parca-yemek-seti-bantliKütahya-Porselen-Leonberg-24-parca-yemek-takımı-cicekli-kremKütahya-Porselen-leonberg-43-parca-kahvalti-takimi-bantli

Ne Düşünüyorsunuz?