Philips Akıllı Ütüyle Kırışıklıklara Son

Philips GC8650 Akıllı Ütü-1.000 TLIsı ayarını ortadan kaldırarak yeni bir çığır açan Philips Kazanlı Akıllı Ütüler,sahip oldukları yüksek buhar gücüyle her türden kırışık kumaşa meydan okuyor.

Gömleğinizi ütülemek,sabahları yetişmeniz gereken toplantıdan daha fazla yoruyordur.Veya bir kenarda biriken giysileriniz ütülenmeyi beklerken siz de bir mucize olsun da şu kırışık giysiler düzelsin diye bekliyorsunuzdur.Malum ütü,ev hanımlarının en sevmediği işlerden biri..

Philips Mor Çipli Buharlı ÜtüBeklenen mucize, 2,5 litrelik su doldurma haznesi ve 6,2’ye varan bar basıncı ile Philips akıllı ütülerin güçlü buharından geliyor.Aqua buhar kazanlı ütünün 360 grama kadar çıkan şok buhar çıkışı sayesinde,ipekten ketene,pamuktan kaşmire her giysinin istediğiniz sırayla,hiçbir ayarlama yapmadan kırışıklıklarını yok edebilirsiniz.

Philips Mor Akıllı ÜtüPhilips Akıllı Ütülerdeki Akıllı Çip Teknolojisi sayesinde ütülerin üzerinde ısı ayarı bulunmuyor.Akıllı Çip,ütü tabanının ve buharın sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor ve her zaman en uygun ve etkili sıcaklıkta buhar veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?