Dekoratif 2016 Şık Portmanto Modelleri

2016 beyaz vestiyer modelleriEv dekorasyonunun tamamlayıcı ürünleri arasında yer alan portmantolar,antre ve hollerde kullanılan evimizin en önemli mobilyalarıdır.Bu kadar önemli olan portmantoları seçerken nelere dikkat etmeliyiz,öncelikle bu soruyu cevaplandıralım.

istikbal-eva-portmantoPortmantoların ortamı genişletme ve fonksiyonel özellikleri bulunduğundan kaban,şapka ve ceketlerimizi rahatlıkla yerleştirebiliriz.Ayakkabılık bölümünde ise hava değişimini sağlayacak kapakların olmasına dikkat edilmeli..Portmantoların duvar rengi ve eşyalarıyla da uyum sağlaması da çok önemli bir husus..

İstikbal-tual-portmantoSırf ucuz diye portmanto almaya kalkışmayın.Adi malzemeden yapılan portmantolarla istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir.Camlı,aynalı,çekmeceli vb.özelliklere sahip portmantoları,İstikbal,Bellona,Teleset gibi ünlü markaların yanı sıra mobilya satışı yapan online alışveriş sitelerinde de bulabilirsiniz.

istikbal-caprice-portmantoAklınızda bir portmanto modeli yoksa sizler için hazırladığımız 2016 şık portmanto modelleri,size bu konuda bir fikir verecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?