Bellona 2016 Koltuk Takımları Modelleri Ve Fiyatları

Bellona pudra-gül kurusu Romeo Koltuk TakımıMobilya sektöründe adını duyurmuş olan markaların başında gelen Bellona,en yeni koltuk takımlarıyla iddiasını sürdürüyor.Klasik ve modern çizgilerdeki koltuk takımlarıyla dikkat çeken marka,canlı renkleriyle evinize enerji katıyor.

Bellona beyaz Aston koltuk takımıOldukça zengin ürün yelpazesine sahip olan Bellona‘da,hanımlar seçim yapmakta zorlanıyor.Bellona koltuk takımı fiyatları uygun ödeme seçenekleri ve kredi kartına taksit imkanları ile bütçeleri rahatlatıyor.

Bellona kahve-vizon deri Pablo Koltuk TakımıBiz de sizler için en yeni Bellona koltuk takımları ve fiyat bilgilerini paylaşacağız.

Bellona Talya Koltuk Takımı

Bellona Talya Koltuk Takımı

Talya Koltuk takımı,sportif hatları ve modern tarzının yanı sıra rahat bir oturuma da sahip olup yatak özelliği ile fonksiyonel kullanım imkanı da sunar.Çiçekli ve sarı ana renkleri,çizgili yastık detaylarıyla klasik mobilya anlayışını bir adım öteye taşıyor.

Talya Koltuk Takımı Fiyatı;(1 adet 3 lü+1 adet 2 li+2 adet berjer)-4.478 TL

Bellona 2016 Valdes Koltuk Takımları

Bellona 2016 Valdes Koltuk Takımları

Valdes Koltuk Takımı,bu senenin moadsı soft renkler kullanılarak tasarlanmış.Takım,sırt kısmında kullanılan 5 yastık uygulaması,dikiş ve püskül detaylarıyla dikkat çekiyor.Üçlü koltuklarda sandık ve baza mekanizması yer alıyor.

Valdes Koltuk Takımı Fiyatı; (2 adet 3 lü+ 2 adet berjer)-4.990 TL

Bellona 2016 Vizyon Koltuk Takımları

Bellona 2016 Vizyon Koltuk Takımları

Vizyon Koltuk Takımı,salonlara soft bir hava katmasının yanı sıra makrome dikiş özellikleriyle dikkat çekiyor.Takım 2 adet 3’lü koltuktan ve 2 adet berjerden oluşuyor.Takım,baza ve yatak olarak da kullanılıyor.

Vizyon Koltuk Takımı Fiyatı;5.690 TL

Bellona Nevada Koltuk Takımları

Bellona Nevada Koltuk Takımları

Nevada Koltuk Takımı,yumuşak hatları,soft renkleri ve tarzı ile salonlara her mevsim tazelik katıyor.P kol yapısı ile dikkat çeken ürün ayrıca lükens ayaklarıyla da dikkat çekiyor.

Nevada Koltuk Takımı Fiyatı; (1 adet 3 lü+1 adet 2 li+2 adet berjer)-4.985 TL

NOT: Yukarıda belirtilen fiyatlar Ocak-Mart 2016 perakende satış fiyatlarıdır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?