Ikea 2016 Kitaplık Modelleri

Ikea Bılly beyaz kitaplık-387 TLEn sevdiğiniz kitapları,fotoğraf albümlerini,biblolarınızı,çerçevelerinizi ve hatta hobi malzemelerinizi sakladığınız yerlerin başında kitaplıklar geliyor.Bütün bunları şık bir şekilde kitaplığınızda sergileyebilirsiniz.

Ikea Hemnes beyaz kitaplık-499 TLSizi siz yapan herşeyi kitaplıklara özenle koyabilirsiniz.Daha düzenli bir görünüm için kitaplıklarınızı kutular,aydınlatmalar ve kapaklar ile tamamlayabilirsiniz.

Ikea Lıatorp beyaz kitaplık-649 TLEvinizde kitaplarınızı saklayabileceğiniz,okumak için rahat bir alan yaratacağınız ve aynı zamanda en sevdiğiniz dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz bir köşeniz olsun istemez misiniz?Evinizin tasarımına uygun,modern kitaplık,klasik ahşap kitaplık modelleri Ikea farkıyla sizlerle..Çok sayıda ebat ve renk seçeneğinden zevkinize en uygun olanını seçip odanıza farklılık katabilirsiniz.

Ikea huş kaplama kapaklı kitaplık-459 TLIkea‘da aradığınız kitaplığı bulabilir ve kitaplarınızı düzenli bir şekilde korurken şık bir sergi de oluşturabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?