İstikbal’den Sizlere Özel Şık Yatak Odaları

istikbal-barok-yatak-odasi-takimi-Her sabah güne başladığınızda gözlerinizi eşsiz bir konfor ve göz kamaştırıcı estetik bir görünüme açmak istemez misiniz? İşte İstikbal, 2016 sezonu şık yatak odalarıyla bu konforu ve şıklığı sizlere sunuyor.

istikbal-glory-yatak-odasi-takimi-

istikbal-glory-yatak-odasi-takimi-

Bir yatak odasından beklediğiniz ne varsa İstikbal bütün bunları en ince ayrıntılarıyla size sunuyor.Farklı zevklere hitap eden geniş ürün yelpazesiyle aradığınız herşeyi İstikbal‘de bulacaksınız.

istikbal-gold-yatak-odasi-takimi-

istikbal-gold-yatak-odasi-takimi-

İstikbal Gold Yatak Odası Takımı,tasarımındaki ince çizgileri,şıklığı ve zarafeti sunan ince ayrıntıları ile yatak odanıza farklı bir hava katacak.Tercihinize göre sürgü kapılı,6 kapılı ve 5 kapılı gardırop seçenekleri mevcuttur.Tuvalet aynası elips şeklinde tasarlanmış ve boya baskılı cam uygulamasıyla görsel zenginlik arttırılmıştır.

istikbal-otantik-yatak-odasi-takimi

istikbal-otantik-yatak-odasi-takimi

İstikbal Otantik Yatak Odası Takımı,hem renkleri hem de kullanılan malzemeleriyle avangart bir tasarıma sahip…Takımın geneline hakim olan dekoratif kulpları ile başlık kısmında bulunan led aydınlatmalar ile  estetik bir görünüme kavuşmuştur.

İstikbal’in 2016 Yatak Odası Takımlarının diğer modellerini galerimizden inceleyebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?