Taç Kendini Temizleyen Stor Perde Modelleri

Taç kendini temizleyen stor perdelerPencerelerinizde stor kullanmak istiyorsunuz fakat stor perdelerin daha zor temizlendiğini ve daha zahmetli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Taç‘ın yenilikçi markası Taç Inova,stor temizleme derdine son veriyor ve sizlere kendini temizleyen Stor perdeyi sunuyor.

Taç bambu zebra stor perde-309 TLTaç Kendini Temizleyen Stor Perde,son teknoloji kullanılarak tasarlanmış apresi sayesinde lekelerin üzerinde tutunmasını önlüyor.Özellikle kış aylarında oluşan is,mutfağınızdaki yemek buharı yada stora sıçrayabilecek sıvı lekeler sorun olmaktan çıkıyor.Çocuk odalarında yaşanabilecek ufak kazalar sonucu lekelenen storlar kendi kendine kolayca temizlenebiliyor.

Taç pembe mat polyester stor perde-197 TLTitiz hanımların favorisi olan Taç kendini temizleyen stor perdeler,kendini sadece ışıkla temizleyebiliyor.Böylece stor perde temizliği ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Önemli bir hatırlatma;stor perde satın alırken mutlaka firmanın kaşeli ve imzalı orijinallik sertifikasını istemeyi unutmayın.

Ne Düşünüyorsunuz?