Doğtaş 2016 Yemek Odası Takımları

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Takımı

Doğtaş Exclusive Yemek Odası Takımı

Salonlarımızınn şıklığı ve tasarımı açısından büyük önem  taşıyan yemek odalarının,hem görsellik hem de fonksiyonellik açılarından kaliteli malzemelerden üretilmiş olması oldukça büyük önem taşıyor.Evimizin dekorasyonuna büyük ölçüde katkısı bulunan yemek odası takımları,birçok tanınmış mobilya markasının kataloglarında yer alıyor.

Renkleri ve modelleri farklı bazı yemek odaları tamamen tarzıyla bazıları ise ekonomik oluşu ile de dikkat çekiyor.2016 Yemek odası takımları,modern,klasik,avangarde ve country gibi farklı tarzlarla karşımıza çıkıyor.

Şimdi Doğtaş 2016 Yemek Odası Takımlarına yakından bakalım.

Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımı

Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımı

Sadeliğin estetik hali Doğtaş Bianco Yemek Odası Takımında..Kübik hatlara sahip modern tasarımlı Bianco Yemek Odası,led aydınlatmaları,vitrindeki gizli çekmeceleriyle dikkat çekiyor.

Doğtaş Brenda Yemek Odası takımı

Doğtaş Brenda Yemek Odası takımı

Brenda Yemek Odası Takımı,retro stiller minimal dokunuşlarla yeniden yorumlanıyor.Doğal meşe dokusu,eskitme bakır tonlarının kullanıldığı şık kulpları ve retro detaylar Brenda Yemek Odası Takımında göze çarpıyor.

Doğtaş Dolce Vita Yemek Odası

Doğtaş Dolce Vita Yemek Odası

Dolce Vita Yemek Odası Takımı,romantizmi evlerimize taşıyor.Doğal masif meşe ayakları,ekruyla birleşip modern bir tasarıma dönüşüyor.

Diğer Doğtaş 2016 Yemek Odası Takımlarına galerimizden bakabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?