Artema 2016 Mutfak Bataryaları

Artema 2016 Eviye BataryalarıMutfak dekorasyonunda mutfak dolapları,tezgah ve beyaz eşyalar ön plandadır.Mutfak bataryaları ise özen gerektiren son dokunuşlardan birisidir.Bataryalar sadece mutfağı şık göstermek için kullanılmamalı,kullanışlı,kaliteli ve fonksiyonel olmalıdır.Mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak kaliteli ve ergonomik batarya modellerini Artema‘da bulacaksınız.

Artema Dinamik S eviye bataryasıGün içerisinde en çok vakit geçirilen mutfaklarınızda ihtiyaçlarınıza göre tasarlanan Artema Mutfak bataryaları ile her dakikanız konfor içinde geçecek.Dayanıklı Artema ürünleri ile keyifli anlar geçireceksiniz.Şimdi sırasıyla Artema 2016 Mutfak Bataryalarını tanıyalım.

Artema Watertower hareketli eviye bataryası

Artema Watertower hareketli eviye bataryası

Watertower

El duşlu modeller mutfakta özellikle sebze,meyve yada kapkacak yıkarken epey işe yarıyor.Bu başlığı rahatlıkla istediğiniz yöne hareket ettirebilir,bu şekilde sabit akan suya göre hareket etmek zorunda kalmazsınız.

Artema Juno Mutfak Bataryası

Artema Juno Mutfak Bataryası

Juno

Rahatlık ve konforu ön planda tutanların tercihi Artema’nın şık ve romantik konsepti olan Juno,altın kaplama modeliyle göz kamaştırıyor.

Artema Q-Line Mutfak BataryasıQ-Line

Modern görünümüyle tercih edilen modellerden birisi olan Q-Line,360 derece döner borusuyla fonksiyonelliğini ortaya koyuyor.Su tasarrufu yapan bir model olduğunu da ekleyelim.

Artema Minimax S Mutfak Bataryası

Artema Minimax S Mutfak Bataryası

Minimax S

Bataryanızı duvardan kullanmak istiyorsanız yada eviyeniz pencere önündeyse veya mutfak dolabınız alçaksa mutlaka Artema‘nın Minimax S modeline göz atın.

Artema Z line serisi mutfak bataryası

Artema Z line serisi mutfak bataryası

Z-Line

Eğer siz de farklı tasarımlar arıyor ve yenilikçi modeller istiyorsanız Artema’nın Z Line serisi sizin için çok uygun..L tipi boru tasarımı,mutfağınızda estetik çözümler sunuyor.

Artema Pure Serisi Eviye BataryasıPure

Her zaman işlevsellik,ekonomi ve estetiği bir arada isteyenlerin favorisi,Artema‘nın Sade Ve Zamansız konseptinden Pure Serisi..

 

Ne Düşünüyorsunuz?