Bellona 2016 Portmanto Modelleri

Bellona Belissa beyaz portmantoÖzellikle girişi dar olan evlerde hem ayakkabılık olarak hem de kıyafet asmak için portmanto kullanmanın gerekliliği ortaya çıkıyor.Antrenin dağınıklılığını ortadan kaldırmak ve burayı daha da darlaştırmayacak kapaklı ve çekmeceli modeller tercih edilmelidir.Aynalı portmantolar bulunduğu yeri daha geniş gösterir hem de dışarı çıkmadan önce kendinize göz atmanız açısından kullanışlıdır.

Bellona Laura portmanto modeliPortmanto renginin kapılara ve evin diğer mobilyalara uygun seçilmesinin dekorasyona olumlu bir etkisi olacaktır.Böylece portmantolar evin bir parçası gibi görünecektir.

Bellona Nova portmantoBellona 2016 Portmanto Modellerine yakından baktığımızda yerden yüksek ayakları olduğunu görüyoruz.Bu özellik temizlik için oldukça kullanışlı bir özellik..Portmantoların çoğunda çekmece ve raf üniteleri mevcut..Bu da pek fazla kullanmadığınız eşyalarınızı depolama imkanı sunuyor.

bellona Romeo portmantoBellona portmantolarında daha çok beyaz ve ahşap renginin kullanıldığını görüyoruz.Ayrıca dolap kapaklarında yavaşlatıcı mekanizma kullanılmış olup kapakların sert bir şekilde kapanması engellenmiştir.

Bellona Vienza Portmanto

 

Ne Düşünüyorsunuz?