Crate And Barrel’dan Her İhtiyaca Uygun Tencere Ve Tavalar

Crate And Barrel, geniş ürün yelpazesinde yer alan ve en lezzetli yemeklere imza atmanızı sağlayacak tencere ve tavalarıyla mutfaktaki hayatınızı kolaylaştırıyor.

Evlerinizin her ihtiyacına yönelik ürünleriyle göz dolduran Crate And Barrel,farklı yemek tarzlarına özel hazırlanmış tencere ve tava seçenekleriyle mutfaklardaki yardımcınız oluyor.

LodgeCastIronSkillet-Crate And BarrelYapışmaz yüzeyi ve yüksek ısıya dayanıklı Scanpan Classic Tava,hem geri dönüşümlü alüminyumdan üretilmesi hem de dış gövdesinin iç kısmındaki seramik titanyum çizilmez yüzeyiyle en sağlıklı pişirme alternatifi sunuyor.26 cm ve 32 cm boyutlarında bulunan Scanpan tava ile kızartmak,sotelemek,pişirmek ve hatta sonrasında temizlemek çok kolay..

All Clad paslanmaz çelik kapaklı sos tencereleri2 boy seçeneğine sahip All-Clad Paslanmaz Çelik Kapaklı Sos Tencereleri ile mutfağınızın şefi siz olacaksınız.Bu tencerelerle sos ve çorbalarınızı ısıtabilir,sebze haşlayabilir ve makarna pişirebilirsiniz.

Le Cresuet mavi kapaklı döküm tencereFransız tasarıma sahip Le Creuset Kapaklı Döküm Tencere‘nin kapağı yemeğin nemini korurken gövde malzemesi ise ısıyı koruyor.Yavaş pişmesi gereken yemekler için ideal olan bu döküm tencereler,farklı renk seçenekleriyle göz dolduruyor.

Lodge siyah döküm tavaSağlam ve uzun ömürlü Lodge Döküm Tava,mangal ateşinden kamp ateşine kadar çeşitli ısı kaynakları üzerinde kullanılabiliyor.Bu tava ile balık ve mısır ekmeği yapabilir,pizza pişirebilir veya mangal üzerinde pişireceğiniz lezzetlerle misafilerinize unutamayacakları tatlar sunabilirsiniz.

Le Creuset paslanmaz çelik tencere setiÇorba,et yada makarna pişirmek için ideal olan Le Creuset Paslanmaz Çelik Tencere Seti,birçok yemek için sadece kısık-orta ateş gerekli olacak şekilde ısıyı dengeliyor.Bu tencere seti indüksiyonlu ocaklar dahil tüm set üstü ocaklarda kullanılabiliyor.

Calphalon yapışmaz rosto takımı3 katmanlı yapışmaz yüzeyi sayesinde tüm yemekleri rahatça hazırlamanızı sağlayan Calphalon Contemporary Yapışmaz Rosto Takımı,kolay temizlenme özelliği ile de vazgeçilmeziniz olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?