En Şık Bahçeler İçin Koçtaş 2016 Bahçe Mobilyaları

blooma-bahce-mobilya-seti-barbados-modeliYazın en güzel günlerini bahçesinde geçirmek isteyenler için Koçtaş‘tan en şık bahçe mobilyaları hazırladık.Ailecek kahvaltıların yapıldığı,arkadaş ve komşularla keyifli vakitlerin geçirildiği bahçelerimize en şık mobilyaları almak bir zorunluluk halini alıyor.

blooma-bahce-mobilyasi-seti-loire-modeliÜstü kapalı yada açık olan bahçenizin bulunduğu alanın uygunluğuna göre bahçe mobilyası tercih edilmelidir.Bahçe mobilyasında tercihiniz ne olursa olsun mutlaka koruyucu bir kılıfla muhafaza etmelisiniz.Tik ve okaliptüs gibi doğal bahçe mobilyalarını yılda bir kez bakımını yaparak uzun süre kullanabilirsiniz. Rattan bahçe mobilyaları ise bakım gerektirmeyen özelliği ve hafif olması sebebiyle tercih ediliyor.

Koçtaş-Batang-Yemek-Seti-Beyaz-Eviniz nasıl mobilyalarla dekore ediyorsanız bu bahçeniz için de geçerli..En güzel mobilyaları ve aksesuarları kullanarak bahçenizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Keyifli uzun kahvaltı muhabbetleri ve lezzetli akşam yemekleri için bahçe mobilyası setleri imdadınıza yetişecek.Ayrıca Koçtaş bahçe mobilyalarını takım halinde alabileceğiniz gibi tek olarakta satın alabilirsiniz.

Koçtaş-blooma-cruz-koltukAhşap masa ve sandalyeler bahçenizde hem doğal görüntüsü hem de doğanın renkleriyle uyumlu olmaları nedeniyle tercih edebilirsiniz.Ayrıca açılıp kapanabilen bahçe masaları sayesinde daha kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?