English Home 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

English Home Cottage Garden 2017 Koleksiyonuİngiliz Country tarzı ile yaşam alanlarınıza hareket ve konfor katan English Home,2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonuna ”Cottage Garden” teması ile merhaba diyor.

English Home Cottage Garden Çiçekli Seramik Mutfak SetiDönem trendlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak dekorasyona önemli katkılar sağlayan English Home,genç yaşlı herkesin beğenisini kazandı.Country detaylarla tasarlanan ürünleriyle mekanlara huzuru,konforu ve romantizmi getiren English Home,yatak odalarınızdan banyolarınıza,salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar hayal ettiğiniz evi yaratmanıza yardımcı olacak tüm ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunuyor.

Cottage Garden Fall in love KırlentKır bahçelerinin güzelliğini yansıtan Cottage Garden Koleksiyonu,sonbaharın renklerinden ilham alarak doğanın tüm enerjisini evlerinize taşıyor.Bu koleksiyonda kır evleri ve hasat mevsiminden örnekler görülüyor.Kır yaşamını yansıtan ferforje ürünler,patchwork ve örgü tekstiller,kır evi stilinde farklı aksesuarlar yer alıyor.

English Home Cottage Garden Nevresim takımıSonbaharda doğada görülen yıldız çiçeği,begonya,süpürge otu,funda gibi çalıların renkleriyle silüetlerini birleştiren English Home,doğanın sunduğu renkleri evlerinize taşıyor.Doğadaki kırmızı meyvelerin ve hayvanların öne çıktığı tasarımlarda elma,armut gibi mevsim meyvelerinin yanında tavşan,sincap desenleriyle de koleksiyon destekleniyor.

Sezona hakim olan renkler,yeşil ve kızıl tonlarının yanı sıra yaban gülü pembesi,lila tonları English Home tasarımlarında boy gösteriyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?