Enza Home İndirimli 2016 Yatak Odası Takımları

Enza Home Bolero Yatak OdasıEnza Home,güven veren kalitesi ve konsept tasarımlarıyla ön plana çıkardığı 2016 yatak odası koleksiyonlarıyla göz dolduruyor.

Enza Home Born Yatak OdasıŞık ve fonksiyonel kullanımlara sahip yatak odası takımları,mekanlara ferahlık getiriyor.İnce çizgilerin ve mdoern dokunuşların yansıtıldığı modeller,sağlam malzemeler ve yaratıcı renk kombinasyonları ile yatak odaları için farklı bir dünya yaratıyor.Kolay temizlenebilen komodinleri,çizilmelere karşı dayanıklı dolapları,özgün tasarımlara sahip şifonyer aynaları ve yüksek konforlu karyolaları ile ışıltılı bir bütünlük oluşturan modeller Enza Home‘un hizmet kalitesiyle beğenilerinize sunuluyor.

Enza Home Crystal Yatak OdasıEvinizde farklılıklar yaratacak şık görünümleri ile ön plana çıkan tasarımlar Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Enza Home Elena Yatak OdasıÖnemli bir kampanya duyurusu yapmayı da unutmayalım.Enza Home‘da mobilya ve halı alışverişleri hem net %25 indirimli hem de Vestel LED TV Hediyeli..8.490 TL indirimli alışverişlerde 999 TL değerinde Vestel 82 Ekran LED TV,10.900 TL indirimli alışverişlerde ise 1.499 TL değerinde Vestel 102 ekran Smart LED TV hediye fırsatları sizi bekliyor.

Enza Home 2016 Yatak Odası Modelleri

 

Ne Düşünüyorsunuz?