2016 Deri Berjer Koltuk Modelleri

americano-deri-berjer-kizil-kahveEvinizin ve ofisinizin dekorasyonuna şıklık ve asillik getirecek deri berjer koltuk modelleri ile fark yaratacaksınız.Gerçek deri tutkunları,son derece zengin bir görünüm sergileyen deri koltuk modellerine hayran kalacaklar.

air-bej-deri-tekli-koltukOfislere çok daha yakışacağını düşündüğümüz döner koltuklar tasarımlarıyla dikkat çekiyor.İhtişamlı ev ve ofis dekorasyonları için gösterişli deri berjerler,mekanlara zengin bir hava katmak isteyenler için ideal bir seçim olacaktır.

chesterfield-kahve-tekli-deri-koltukDekoratif olarak daha şık bir görünüme sahip deri koltuklar,farklı renk ve modellerde karşımıza çıkıyor.Özellikle oturma odaları için tercih edilen deri berjer koltuk modelleri konfor açısından diğer koltuklardan ayrılıyor.Televizyon karşısına koymak için tekli deri koltuklar çok uygun diyebiliriz.

newshester-kulakli-deri-berjerFarklı markalara ait deri koltukları inceleyerek evinize en uygun modeli seçebilirsiniz.Günün tüm stresini ve yorgunluğunu üzerinizden atacağınız şık tekli deri koltuk modelleri arasından seçim yapmanız yeterli..

 

Ne Düşünüyorsunuz?