Koçtaş 2017 En Şık Avize Modelleri

lucea-aramon-avize-uclu-400-tlAvizeler yaşam alanlarınızda dekorasyonumuzun en önemli parçalarından biri haline gelmiştir.Avizeler günümüzde klasik ve modern tarzı ile evlerimizde yerini almaktadır.

Avize seçiminizi odanızın büyüklüğüne göre,güneş ışığı alıp almamasına göre belirlemeniz isabetli bir karar olacaktır.Yanlış avize seçimi yapmamanız için mekanınızda istemiş olduğunuz aydınlatma alanını belirlemeniz yeterli olacaktır.

kavi-sirali-avize-kirmizi-300-tlGünümüzde birçok farklı modelde avize çeşidi bulunmaktadır.Avize seçiminizde ortamın bütünlüğünü bozmak yerine dekorasyonunuzu ön plana çıkarmanız gerekir.Duvarınızın,perdenizin,eşyalarınızın rengi modern ya da klasik olması seçeceğiniz avize modelini etkileyecek ve mekanlarınızın daha güzel görünmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

lucea-aristo-avize-uclu-400-tlKoçtaş 2017 avize modellerinde sarkıt avizeler,led avizeler,krom avizeler,yatay avizeler,dikdörtgen avizeler,metal avizeler,kafes formunda avizeler ve daha fazla çeşit yer alıyor.Tekli,ikili,üçlü ve çoklu avizelerle evinizin her mekanına uygun modelleri bulunan Koçtaş’ta aradığınız herşeyi bulacaksınız.

Ne Düşünüyorsunuz?