IKEA PS 2017 Koleksiyonu

ıkea ps 2017 pembe-mavi tekli koltuk-457 TLIKEA’nın pozitif enerjiyi yansıtan yeni koleksiyonu IKEA PS 2017,özgürlük ruhunu her daim içinde taşıyan ve fırsatları kaçırmayan,monotonluktan uzak bir hayat tarzını benimseyenler için tasarlandı.

ıkea ps 2017 gri stor perde-99 TLŞehir hayatının hareketliliğini eve taşıyan koleksiyonun ana teması,Hayatı Yaşa! IKEA PS 2017 Koleksiyonu,hayatınızı dolu dolu yaşamanız,hem fonksiyonellik hem de görüntü açısından evinizi istediğiniz gibi dekore etmeniz için sizi teşvik eden bir koleksiyon..

ıkea ps 2017 beyaz-kahve servis arabası-274 TL

Taşınabilir,Uyarlanabilir,Değiştirilebilir Mobilyalar

IKEA PS 2017 Koleksiyonu,gittiğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz,size yük olacak mobilyalar yerine yükünüzü hafifleten ve sizi özgür kılan mobilyalardan oluşuyor.Bu koleksiyonun ana fikri,şehirlerde yaşayan gençler için evdeki ihtiyaçlarına uyacak kolay taşınabilir,değiştirilebilir ve uyarlanabilir mobilyalar tasarlamak..

ıkea ps 2017 beyaz-gri 2 li kanepe-1.814 TL

Her Yönden Aydınlanacağınız Aydınlatmalar IKEA PS 2017 Koleksiyonunda

Yönünü,yüksekliğini,açısını ve ışık yoğunluğunu kolayca ayarlayabileceğiniz IKEA PS 2017 aydınlatmalarını yerde,masada,duvarda ve tavanda kullanabilirsiniz.Mobil yaşayanlar için pratik bir çözüm olan ve fener olarak da kullanılan,metal kafes içindeki şarjlı lambayı ister yere koyun,ister askıya asın,ister masanızın üzerine yerleştirin.

ıkea ps 2017 beyaz ledli aydınlatma-129 TL

IKEA’nın hayatınızı kolaylaştıracak pratik çözümler sunan eşya ve mobilyalarından oluşan PS 2017 Koleksiyonu özellikle göçebe bir hayat yaşayan bekar gençler için ideal diyebiliriz.Taşınması kolay parçalardan oluşan bu tasarımlar,uygulanabilir ve fonksiyonellik açısından da son derece rahat bir kullanım olanağı sunuyor.

ıkea ps 2017 kırmızı katlanabilir orta sehpa-182 TLKanepe,servis arabası,orta sehpa,tekli koltuk,saksı,yer ve masa lambası gibi çok farklı parçalardan oluşan bu koleksiyon,yaşadığınız mekana ferahlık ve aydınlık katacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz?