Kategori arşivi: AYDINLATMA

En Moda Avize,Tavan Lambaları,Yer Lambaları,Masa Lambaları,Duvar Lambaları,Spot Lambalar ve Aydınlatma Aksesuarları

Koçtaş 2017 En Şık Avize Modelleri

lucea-aramon-avize-uclu-400-tlAvizeler yaşam alanlarınızda dekorasyonumuzun en önemli parçalarından biri haline gelmiştir.Avizeler günümüzde klasik ve modern tarzı ile evlerimizde yerini almaktadır.

Avize seçiminizi odanızın büyüklüğüne göre,güneş ışığı alıp almamasına göre belirlemeniz isabetli bir karar olacaktır.Yanlış avize seçimi yapmamanız için mekanınızda istemiş olduğunuz aydınlatma alanını belirlemeniz yeterli olacaktır.

kavi-sirali-avize-kirmizi-300-tlGünümüzde birçok farklı modelde avize çeşidi bulunmaktadır.Avize seçiminizde ortamın bütünlüğünü bozmak yerine dekorasyonunuzu ön plana çıkarmanız gerekir.Duvarınızın,perdenizin,eşyalarınızın rengi modern ya da klasik olması seçeceğiniz avize modelini etkileyecek ve mekanlarınızın daha güzel görünmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

lucea-aristo-avize-uclu-400-tlKoçtaş 2017 avize modellerinde sarkıt avizeler,led avizeler,krom avizeler,yatay avizeler,dikdörtgen avizeler,metal avizeler,kafes formunda avizeler ve daha fazla çeşit yer alıyor.Tekli,ikili,üçlü ve çoklu avizelerle evinizin her mekanına uygun modelleri bulunan Koçtaş’ta aradığınız herşeyi bulacaksınız.

Evlerde Fener Avize Dekorasyonu

Fener-Avize-DekorasyonlarıBir aydınlatma aracı olan fenerlerin tarihi çok eskilere dayanıyor.Gazyağı ile çalışan fenerlerin yerine elektrikli fenerler geldi.Fener avizeler birçok farklı modeliyle pek çok evi aydınlatıyor hem de ev dekorasyonunda bir fark yaratıyor.Şimdi gelelim farklı odalarda fener sarkıt lambaların nasıl kullanıldığına dair örnekler göreceksiniz.

antrelerde-fener-sarkit-lamba-dekorasyonuBeyaz duvarların yarattığı ahenk,art arda sıralanan fenerler ve kemerli duvarlar ortaya harika bir dekorasyon örneği çıkarmış.

fener-avize-dekorasyonuMutfağınıza ise çiftli olarak fener avize astığınızda ortama farklı bir hava katacağı şüphesiz..Daha çok geleneksel mutfaklara yakışan fener avizeleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

misafir-odasi-fener-avize-uygulamasıOryantal tarzda bir yatak odası için büyük bir fener avize ve renkli yatak örtüsü yeterli..Bu tarz bir misafir odası konuklarınız için ilgi çekici olabilir.Daha çok yazlık evlerde ve aydınlık odalarda bu tarz daha iyi uygulanır.

fener-avize-modelleri-2015fener-avizelerle -aydınlatmaYemek odalarında fener avize kullanımı daha yaygın olarak kullanılıyor.Bu avizeler,yemek masasının üzerinde oldukça şık duruyor.İster salonda ister yemek odasında olsun,fener lambanın ampülü azsa yada küçükse,ek aydınlatma gerekecektir.Abajur yada lambader kullanabilirsiniz.

ilginc-yatak-odasi-avize-dekorasyonuyemek odası-yatak odası-Fener-Avize-Dekorasyonu-Yatak odaları için ne çok şatafatlı ne de çok sade olmayan bir avize isteyenler için fener avizeler uygundur.

bahce-peyzaj-dekorasyonunda-fener-aydınlatmalarFenerleri peyzaj tasarımlarında sıkça görüyoruz.Veranda ve kapı önlerinde kullanılan fenerler,ortama sıradışı bir hava katıyor.

Fener-Avize-Dekorasyonu-yemek odası-Antre ve hol aydınlatmalarında fener avizeleri,fazla büyük olmayan,basit durmayan modellerden seçmeliyiz.

Banyoda Aydınlatmalı Ayna Kullanma Önerileri

dikdörtgen aydınlatmalı ayna modelleriDekorasyon dünyasına göz attığımızda yeni yeni fikirlerle,tasarımlarla karşılaşıyoruz.Hayatımızı kolaylaştıran ve evimizi güzelleştiren bu tasarımlar,bizlere pratik çözümler sunuyor.Kullanıcılar tarafından oldukça yararlı bulunan aydınlatmalı aynalar da bu tasarımlardan sadece bir tanesi..

Aydınlatmalı ayna modelleriDaha çok otellerde gördüğümüz aydınlatmalı aynaları neden kendi banyomuzda da kullanmayalım? Bu şık ve kullanışlı ürünlerin sadece otellerde kullanılması gerekmiyor.Evinizde de ışıklı bir aynanın rahatlığından faydalanabilirsiniz.

banyo-dekor-aydınlatmalarıAynanızın çevresine aplik yada benzeri bir aydınlatma ürünü asacak yeriniz yoksa bu aydınlatmalı aynalardan kullanabilirsiniz.Aynanız neden karanlıkta kalsın ki? Bu aynalar,özellikle küçük banyolar için en güzel aydınlatma yöntemi diyebiliriz.

dikey makyaj masası ışıklı aynaAyna çevresine lamba takma derdiniz yoksa daha büyük ayna da kullanabilirsiniz.Işıklı bir aynayla banyonuzu daha ferah gösterebilirsiniz.

Sadece şıklık açısından değil kullanım rahatlığı açısından da oldukça kullanışlı olan aydınlatmalı aynalar,makyaj yaparken,cilt bakımı,traş veya kaş almak gibi işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar.

holografik-arkadan-aydinlatmali-sekilli-aynalarAydınlatmalı aynalarda LED lambaları da kullanabilirsiniz.Banyonuzu bu lambalarla farklı renklendirebilirsiniz.Banyoda ışık önemli fakat bazı durumlarda loş bir ışığa ihtiyaç duyabiliriz.Uykunuzdan kalkıp banyoya gittiğinizde fazla ışık gözünüzü rahatsız edeceğinden,aynadan gelen ışık sizin için yeterli olacaktır.

vitra aydınlatmalı aynaBu kullanışlı ve şık ürünleri,Vitra,Duravit ve Artema gibi banyo ürünleri satan firmalardan satın alabilirsiniz.Desenli,çerçeveli ve sade modeller bulabilirsiniz.