Kategori arşivi: BAHÇE DEKORASYONU

Bahçelerde kullanılan dekoratif objeler,aydınlatma ürünleri

Koçtaş 2018 Bahçe Mobilyaları

Paris-Kollu-Rattan-Koltuk-300 TL

Koçtaş 2018 bahçe mobilyalarıyla ailenizle,akraba ve komşularınızla keyifli vakitler geçirin.Yaz mevsiminin tadı en güzel bahçede ve balkonda çıkar.Sıcak gecelerde uzun uzadıya sohbetler,akşamüstü şekerlemeleri veya yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz ortamları sunan Koçtaş bahçe mobilyalarına bakarak bahçe dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz.

Koctas-Melaka-Beyaz-Kose-Takimi-3.000 TL

Tam yaz havasına uygun çok farklı modellerdeki bahçe mobilyalarıyla görsel bir şölen sunan Koçtaş,keyifli bir yaz geçirmenizi sağlayacak.Bütün kış mevsimi boyunca hayalini kurduğunuz bahçe keyfini bu mobilyalarla yaşayabilirsiniz.

Bahama-Bahce-Mobilyasi-Seti-6-Kisilik-1.200 TL

Şezlonga ya da bahçe salıncağına uzanarak kitap okumak,sevdiklerinizle masa başında yemek yemek veya serin bir köşede dinlenerek geçirmek isteyenler, Koçtaş dış mekan mobilyalarını incelemeye başlayın.

Colorado-Yatakli-Salincak-1.600 TL

Dış mekan mobilyaları denilince akla ilk gelenler bahçe oturma grupları,masa ve sandalyeler,bahçe salıncakları,şezlonglar,çardaklar,kameriyeler oluyor ve bütün bunların hepsi de koctas.com.tr sitesinde sizlerin beğenisine sunuluyor.Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler bu siteyi ziyaret edebilirler.

 

Ikea 2017 Dış Mekan Bahçe-Balkon Mobilyaları

ıkea bahçe mobilyaları 2017

Ikea dış mekan mobilyalarıyla yaz önce evinize gelecek.Yaz mevsiminin keyfi balkonda ve bahçede çıkar.Sıcak gecelerde uzun sohbetler,akşamüstü şekerlemesi veya sadece dinlenmek için dış mekanlarınıza mobilyalarla ve dekoratif ürünlerle farklı bir hava katabilirsiniz.

Ikea bahçe mobilyaları 2017

IKEA’nın dış mekan mobilya modellerine ve dekoratif aksesuarlarına göz atarak balkonunuzu ve bahçenizi yenileyebilirsiniz.Estetik bahçe ve balkon mobilyalarıyla dış mekanlarınızı genişletebilir,eğlenceli ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

ıkea ahşap bahçe masası

Balkonunuzda ve bahçenizde kullanabileceğiniz koltuk ve masalar,sandalyeler,şezlonglar ve daha fazla mobilyayı Ikea’nın yeni sezon koleksiyonunda görebilirsiniz.

ıkea 2 li kanepe-kahve-bej-910 TL

Balkonunuzu komşularınızla,arkadaşlarınızla sohbet etmek,keyifli saatler geçirmek için kullananlar için en güzel ve şık balkon mobilyalarını Ikea’da bulabilirsiniz.Fonksiyonel bahçe ve balkon mobilyaları ile yaşam alanlarınızı genişletebilir ve daha eğlenceli bir yer haline getirebilirsiniz.

ıkea applarö-hallö kahve bahçe kanepe kombinasyonu

İster küçük balkonunuz olsun ister büyük bir bahçeniz,iki kişilik yemek masası ve sandalye seti baharın tadını çıkarmak isteyenler için pratik bir çözüm olabilir.Geleneksel tarzdaki Tarnö serisine ve görünümüyle romantik bir hava veren modern tarzdaki Lackö serisine ait masa ve sandalyeler balkonunuzda fazla yer kaplamazken,bahçedeki bir ağacın altına kolayca taşıyabilirsiniz.

 

En Şık Bahçeler İçin Koçtaş 2016 Bahçe Mobilyaları

blooma-bahce-mobilya-seti-barbados-modeliYazın en güzel günlerini bahçesinde geçirmek isteyenler için Koçtaş‘tan en şık bahçe mobilyaları hazırladık.Ailecek kahvaltıların yapıldığı,arkadaş ve komşularla keyifli vakitlerin geçirildiği bahçelerimize en şık mobilyaları almak bir zorunluluk halini alıyor.

blooma-bahce-mobilyasi-seti-loire-modeliÜstü kapalı yada açık olan bahçenizin bulunduğu alanın uygunluğuna göre bahçe mobilyası tercih edilmelidir.Bahçe mobilyasında tercihiniz ne olursa olsun mutlaka koruyucu bir kılıfla muhafaza etmelisiniz.Tik ve okaliptüs gibi doğal bahçe mobilyalarını yılda bir kez bakımını yaparak uzun süre kullanabilirsiniz. Rattan bahçe mobilyaları ise bakım gerektirmeyen özelliği ve hafif olması sebebiyle tercih ediliyor.

Koçtaş-Batang-Yemek-Seti-Beyaz-Eviniz nasıl mobilyalarla dekore ediyorsanız bu bahçeniz için de geçerli..En güzel mobilyaları ve aksesuarları kullanarak bahçenizi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.Keyifli uzun kahvaltı muhabbetleri ve lezzetli akşam yemekleri için bahçe mobilyası setleri imdadınıza yetişecek.Ayrıca Koçtaş bahçe mobilyalarını takım halinde alabileceğiniz gibi tek olarakta satın alabilirsiniz.

Koçtaş-blooma-cruz-koltukAhşap masa ve sandalyeler bahçenizde hem doğal görüntüsü hem de doğanın renkleriyle uyumlu olmaları nedeniyle tercih edebilirsiniz.Ayrıca açılıp kapanabilen bahçe masaları sayesinde daha kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz.