Kategori arşivi: BANYO DEKORASYONU

Banyo Aksesuarları Ve Banyo Tekstil Ürünleri

Koçtaş 2016 Duşakabin Modelleri

Koçtaş-Elit 816 B-Oval-Mini-Kuvet-Buz-Kabin-480 TLBanyo dekorasyonunda küvetlere farklı bir alternatif olarak tercih edilen ürünler duşakabinlerdir.En basit anlatımla duşakabinler,duş alınan etrafı genellikle açılıp kapanabilen plastik malzemeyle çevrili alanlardır.Duşakabinler,suyun dışarı sıçramasına,taşmasına engel olur,

Koçtaş-Elit-819 D-Dalgali-Cizgili-Kabin-429 TLGeçen zaman içerisinde bu ürünler daha da geliştirildi,ekstra özellikler kazandırıldı.Bu ekstra özellikler,müzik yayını,çeşitli ışıklandırma sistemleri,dekoratif desenler ve renkler,ses sistemleri ve telefon bağlantısı gibi alıcıların dikkatini çekiyor.

Koçtaş-mini küvet-cam tavanlı lüks kabin duşakabin-800 TLKoçtaşta 2016 model duşakabinler uygun fiyatlarla alıcılarla buluşuyor.Duş tekneli ve küvetli duşakabin modellerinin çoğu demonte,yani duşakabini kendiniz kuruyorsunuz.

Banyoda Aydınlatmalı Ayna Kullanma Önerileri

dikdörtgen aydınlatmalı ayna modelleriDekorasyon dünyasına göz attığımızda yeni yeni fikirlerle,tasarımlarla karşılaşıyoruz.Hayatımızı kolaylaştıran ve evimizi güzelleştiren bu tasarımlar,bizlere pratik çözümler sunuyor.Kullanıcılar tarafından oldukça yararlı bulunan aydınlatmalı aynalar da bu tasarımlardan sadece bir tanesi..

Aydınlatmalı ayna modelleriDaha çok otellerde gördüğümüz aydınlatmalı aynaları neden kendi banyomuzda da kullanmayalım? Bu şık ve kullanışlı ürünlerin sadece otellerde kullanılması gerekmiyor.Evinizde de ışıklı bir aynanın rahatlığından faydalanabilirsiniz.

banyo-dekor-aydınlatmalarıAynanızın çevresine aplik yada benzeri bir aydınlatma ürünü asacak yeriniz yoksa bu aydınlatmalı aynalardan kullanabilirsiniz.Aynanız neden karanlıkta kalsın ki? Bu aynalar,özellikle küçük banyolar için en güzel aydınlatma yöntemi diyebiliriz.

dikey makyaj masası ışıklı aynaAyna çevresine lamba takma derdiniz yoksa daha büyük ayna da kullanabilirsiniz.Işıklı bir aynayla banyonuzu daha ferah gösterebilirsiniz.

Sadece şıklık açısından değil kullanım rahatlığı açısından da oldukça kullanışlı olan aydınlatmalı aynalar,makyaj yaparken,cilt bakımı,traş veya kaş almak gibi işlerinizi kolaylıkla yapmanızı sağlar.

holografik-arkadan-aydinlatmali-sekilli-aynalarAydınlatmalı aynalarda LED lambaları da kullanabilirsiniz.Banyonuzu bu lambalarla farklı renklendirebilirsiniz.Banyoda ışık önemli fakat bazı durumlarda loş bir ışığa ihtiyaç duyabiliriz.Uykunuzdan kalkıp banyoya gittiğinizde fazla ışık gözünüzü rahatsız edeceğinden,aynadan gelen ışık sizin için yeterli olacaktır.

vitra aydınlatmalı aynaBu kullanışlı ve şık ürünleri,Vitra,Duravit ve Artema gibi banyo ürünleri satan firmalardan satın alabilirsiniz.Desenli,çerçeveli ve sade modeller bulabilirsiniz.

 

Özdilek 2015 Havlu-Bornoz Modelleri

Ozdilek-aile-seti-145,95TL-den-baslayan-fiyatlarlaBanyolarınız için rengarenk havlu ve bornoz modelleri sunan Özdilek,banyolarınız için yeni bir soluk getirecek.

Ozdilek-havlu-modelleri-2015Sezon trendlerini ürünlerine yansıtan Özdilek,banyolarınıza ayrı bir güzellik katacak havlu ve bornoz takımlarıyla birbirinden farklı seçenekler sunuyor.Dayanıklılığı,yumuşaklığı ve yüksek emicilik özelliği ile konforlu ve uzun süreli bir kullanım sunuyor.

Ozdilek-havlu-4_95TL-den_baslayan-fiyatlarlaÖzdilek havlu modelleriBanyoların olmazsa olmazı havlular ve bornozlar,Özdilek kalitesiyle birleşince rahatlık ve uzun ömürlü ürün kullanımı kaçınılmaz oluyor.Çeyizlerin göz bebeği,7’de 70’e herkesin ihtiyacı olan,Ring ipliğinden dokunmuş %100 pamuk Özdilek bornoz ve havlular,desen ve kalitesiyle farkını ortaya koyuyor.

Ozdilek-işlemeli-havlu-modelleriOzdilek-cocuk-bornozu-59,95TL-den-baslayan-fiyatlarla