Kategori arşivi: OFİS DEKORASYONU

Ofis mobilyaları ve perdeler,süs eşyaları

Koçtaş 2017 Kitaplık Modelleri

koçtaş-Resital-Kitaplik-beyaz-

Önceden kitaplık denilince akla ilk gelen kitapların konulduğu sıradan bir mobilyaydı,fakat zaman geçtikçe kitaplıklar daha fonksiyonel ve ergonomik bir görünüme kavuştu.Artık sadece kitaplarınızı değil fotoğraf albümlerinizi,biblolarınızı,çerçevelerinizi ve hatta hobi malzemelerinizi sakladığınız mucizevi bir eşyaya dönüştü.

koçtaş-Enrikos-Kitaplik-beyaz

Kendinizce önemli ve değerli olan her şeyi kitaplıklarda saklayabilir ve sergileyebilirsiniz.Daha düzenli bir görünüm için raf ünitelerini,kutuları ve aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz.

koçtaş-Mois-Kitaplik

Kitaplıklar sadece kitaplarınızı değil dekorasyon ürünlerinizi,dekoratif objelerinizi ve sergilemek istediğiniz diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutarak ev dekorasyonunuza estetik bir görünüm katar.

Marcella-Kitaplik-Siyah-Sonomo-Beyaz

Koçtaş’ın 2017 kitaplık modelleriyle zevkinize uygun,farklı yükseklik ve genişliklerdeki kitaplıklarla odanızda farklılık yaratabilirsiniz.

koçtaş-Galaxy-Kitaplik-Pembe-32966-55b9e

Evinizde çalışma odası,çocuk ve genç odası gibi yaşam alanlarında kullanabileceğiniz Koçtaş kitaplık modellerini ofisinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

koçtaş-Fond-Kitaplik-Siyah

Evinizde çok şık bir okuma alanı oluşturmak isteyenler için farklı kitaplık seçenekleri sunan Koçtaş,zengin ürün yelpazesiyle her ihtiyaca cevap veriyor.Çok sayıda ebat ve renk seçeneği içerisinde zevkinize en uygun olan kitaplığı seçip odanıza hareket katabilirsiniz.

Serfloor 2016 Aqua Floor Suya Dayanıklı Parke Modelleri

serfleks-aqua-floor-suya-dayanikli-parkeSalon dekorasyonunun en önemli yer kaplamalarından parke modellerini ele alacağız.Yer kaplamalarında en çok tercih edilen parkeler,farklı modellerde ve özelliklerde karşımıza çıkıyor.

Popülerliğini her geçen gün arttıran parkeler,uygun renk ve modellerde kullanıldığı zaman ortaya harika bir görüntü çıkıyor.En çok tercih edilen parkeler arasında ahşap ve laminat parkeler yer alıyor.Bu parkelerin yanı sıra gittikçe artan bir talebe sahip suya ve ateşe dayanıklı,toz tutmayan ve kolayca temizlenen parkeleri de unutmamak lazım..

aqua-floor-home

aqua-floor-home

Suya ve dış etkenlere karşı dayanıklı bir parke modeli sizi uzun yıllar rahat ettirecektir.Fayansların aksine soğuğu geçirmeyen parkeler özellikle kış aylarında ısınma açısından ekonominize az da olsa katkıda bulunacaktır.

Sizlerde salon dekorasyonunuza farklı bir hava katmak ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanmak için parke arayışındaysanız eğer Serfloor‘un ateşe,suya dayanıklı ve daha birçok özelliği bulunan Aqua Floor Parke Modellerini incelemenizi öneririz.

serfloor-2016-parke-modelleriAqua Floor Parkeler,Office,Home,Eco ve Fanatik olarak 4 gruba ayrılıyor.Bu gruplarda yer alan parke modellerini yakından tanıyalım.

serfloor-aqua-eco-parke

serfloor-aqua-eco-parke

%100 sudan etkilenmeyen bu parkeler,size yıllar boyu konfor ve kullanım rahatlığı sunar.Ürün özelliklerine gelince;

  • Sağlığa zararlı hiçbir malzeme içermeyen tamamen 1.sınıf malzemelerden üretilmiştir.
  • Asla koku yapmaz.
  • Alev almaz
  • Çizlmez.
  • Ses çıkarmaz
  • Toz tutmaz,leke kalmaz.
  • Geri dönüşümlü,doğa dostu bir üründür.
  • Kolayca temizlenir.
  • Çok kolay döşenir.

Aquafloor sudan etkilenmeyen parkenin suya ve neme karşı mükemmel dayanma özelliği vardır.Hiçbir durumda neme bağlı olarak şişme ve kabarma yapmaz.

serfloor-aqua-floor-office-parkeler

serfloor-aqua-floor-office-parkeler

Mutfaklar,banyolar,çamaşır odaları,koridorlar,bodrumlar,kapalı teraslar için uygun bir malzemedir.Özellikle oteller,restoranlar,spor salonları,mağazalar ve ofisler gibi mekanlar için önerilebilecek en uygun yer döşemesidir.

serfloor-aqua-floor-fanatik-parkeler

serfloor-aqua-floor-fanatik-parkeler

Yüzeyi her zaman hijyen sağlayan poliüretan esaslı tabaka ile kaplıdır.Toz ve leke tutmaz.

serfloor-aqua-fanatik-parke-renkleri

serfloor-aqua-fanatik-parke-renkleri

Yoğun yapısından dolayı klasik ahşap laminat parkelere oranla sesi daha fazla emme özelliğine sahiptir.Topuk sesine karşı tok bir akustik efekt verir.

 

googlein-en-cilgin-calisma-ofisleri

Google’ın En Çılgın Çalışma Ofisleri

googlein-en-cilgin-calisma-ofisleri

Google‘ın en çılgın çalışma ofisleri fotoğraf galerisi,internette arama motoruyla başlayan Google‘ın macerası bu çılgın ofislerde devam ediyor.Dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan çok farklı ofis dizaynlarıyla dikkat çekiyor.İşte dünyanın en çılgın 11 Google ofisi…İlk sırada Londra yer alıyor.