Kategori arşivi: BANYO

Çilek 2016 Genç Odası Modelleri

 Flora Genç Kız Odası takımı Çilek Mobilya,her sezon olduğu gibi bu sezonda ürünleriyle tasarımcılığını başarılı bir şekilde kanıtlıyor.Kalite ve fonksiyonelliği ürünlerine en iyi bir şekilde ürünlerine yansıtan Çilek Mobilya,çocuk ve genç odası takımlarında harika tasarımlara imza atmış.

Çilek Mobilya Active Genç Erkek Odası TakımıGençlerimizin ihtiyaçlarını belirleyip mobilyalarda onlara uygun seçenekler sunan Çilek,yılların verdiği tecrübeyi ürünlerine yansıtıyor.Çilek 2016 genç odası takımları ile sizlerde evladınıza en güzel hediyeyi vermiş olacaksınız.

Çilek Mobilya SL Yakut Genç Kız OdasıHem kaliteli hem de performans açısından uzun yıllar kullanabileceğiniz genç odası modellerini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.Çilek Mobilya,farklı tarzıyla ve farklı zevklere hitap eden, kendine hayran bırakan mobilyalarıyla bir adım öne çıkıyor.

Çilek Mobilya Genç Erkek Odası takımıÇilek Mobilya Mocha Genç Erkek Odası TakımıGenç kızlara özel tasarlanan modellerde pembe,beyaz renkler,erkek çocukları için tasarlanan modellerde ise beyaz ve ahşap tonları yer alıyor.

Çilek Mobilya Sultan Genç Kız OdasıÇilek Romantic Genç Kız Odası 2016Şimdi genç kız ve genç erkekler için tasarlanmış Çilek 2016 Genç Odası Modellerine yakından bakalım.

 

Koçtaş 2016 Hemen Teslim Banyo Dolapları

Koçtaş-Marmara-Banyo-Dolabi-Beyaz-80 cm-370 TLTüm ailenin ortak paylaşım alanı olan banyonuzda tüm dağınıklılığı ortadan kaldırmanın en iyi yolu banyo mobilyalarınızı ihtiyacınıza göre seçmektir.Örneğin yüksek banyo dolapları ve lavabo altı dolapları ile dağınıklılığı ortadan kaldırabilir,raf üniteleriyle banyonuzu daha şık bir hale getirebilirsiniz.

Koçtaş-Vera-Camasir-Makinesi-Modullu-Banyo-Dolabi-80 cm-Alt modül-380 TLKoçtaş‘ta banyodaki ihtiyacınıza göre şık çözümler sizleri bekliyor.Koçtaş banyo dolabı modelleri arasından istediğiniz ölçüye göre seçiminize uygun olanı bulabilirsiniz.Bizim bu yazıda tanıtacağımız hazır banyo dolaplarıdır.Banyo dolabı,banyo boy dolabı ve banyo aksesuarları ürünleriyle estetik görünümler yaratabilirsiniz.

Vitra-Step-Set-Banyo-Dolabi-85 cm-799 TLKoçtaş hemen teslim banyo dolaplarıyla banyonuz hem şık hem de derli toplu görünüme kavuşsun.İstediğiniz ölçülere sahip Koçtaş banyo dolapları modellerine galerimizden daha yakından bakabilirsiniz.

Kale 2016 Banyo Mobilya Modelleri

Kale 2016 Bach banyo mobilyalarıBanyolara farklı bir tarz,yepyeni bir hava katacak olan banyo mobilyaları,Kale markasının kalitesiyle birleşiyor ve ortaya harika tasarımlar çıkıyor.

Kale Lazuli serisi banyo mobilyalarıKıvrımlı hatları,zarif tasarımları ve Swarovski taşlarıyla bezeli antrasit rengi ile banyonuza sarayları getiren Victorian,geleneksel Osmanlı mimarisi ve dekorasyon örneklerini modernize ederek günümüz banyosuna taşıyan Saraylı,ilhamını klasik müzikten,ismini ünlü müzisyenden alan Bach serisi,Uzakdoğu’nun sakin ve huzurlu atmosferinden esinlenilerek tasarlanmış Zen serisi,ahşabın dayanıklılığını ve şıklığını banyo mobilyalarına yansıtan Norda,sade çizgileri ile dikkat çeken Spirit ve diğer Kale banyo mobilyaları,gözalıcı tasarımları ve aksesuarlarıyla banyoları adeta bir sanat eserine dönüştürüyor.

Kale Banyo Lavabo ModelleriBanyo dekorasyonunuzda sıra mobilyalara geldiyse Kale 2016 Banyo Mobilya Modelleri‘ne bakmadan geçmeyin.