Kategori arşivi: ÇOCUK-GENÇ ODASI

Koçtaş 2017 Kitaplık Modelleri

koçtaş-Resital-Kitaplik-beyaz-

Önceden kitaplık denilince akla ilk gelen kitapların konulduğu sıradan bir mobilyaydı,fakat zaman geçtikçe kitaplıklar daha fonksiyonel ve ergonomik bir görünüme kavuştu.Artık sadece kitaplarınızı değil fotoğraf albümlerinizi,biblolarınızı,çerçevelerinizi ve hatta hobi malzemelerinizi sakladığınız mucizevi bir eşyaya dönüştü.

koçtaş-Enrikos-Kitaplik-beyaz

Kendinizce önemli ve değerli olan her şeyi kitaplıklarda saklayabilir ve sergileyebilirsiniz.Daha düzenli bir görünüm için raf ünitelerini,kutuları ve aydınlatma ürünlerini kullanabilirsiniz.

koçtaş-Mois-Kitaplik

Kitaplıklar sadece kitaplarınızı değil dekorasyon ürünlerinizi,dekoratif objelerinizi ve sergilemek istediğiniz diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde tutarak ev dekorasyonunuza estetik bir görünüm katar.

Marcella-Kitaplik-Siyah-Sonomo-Beyaz

Koçtaş’ın 2017 kitaplık modelleriyle zevkinize uygun,farklı yükseklik ve genişliklerdeki kitaplıklarla odanızda farklılık yaratabilirsiniz.

koçtaş-Galaxy-Kitaplik-Pembe-32966-55b9e

Evinizde çalışma odası,çocuk ve genç odası gibi yaşam alanlarında kullanabileceğiniz Koçtaş kitaplık modellerini ofisinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

koçtaş-Fond-Kitaplik-Siyah

Evinizde çok şık bir okuma alanı oluşturmak isteyenler için farklı kitaplık seçenekleri sunan Koçtaş,zengin ürün yelpazesiyle her ihtiyaca cevap veriyor.Çok sayıda ebat ve renk seçeneği içerisinde zevkinize en uygun olan kitaplığı seçip odanıza hareket katabilirsiniz.

Newjoy 2016 Genç Odası Mobilyaları

newjoy-jasmin-genc-kiz-odasi-takimiNewjoy,modern bebek,çocuk ve genç odası mobilyalarıyla dikkat çeken,yenilikçi ve özgür gençlerin kendi yaşam alanlarını istedikleri gibi dizayn etmelerini sağlayan bir marka…

newjoy-nautica-denizci-temali-genc-oadsi-takimi

newjoy-nautica-denizci-temali-genc-oadsi-takimi

Gençlerin ilgi alanlarına yönelik özel tasarımlarıyla öne çıkan Newjoy,spora ilgi duyan ve sporcu tarzını ön plana çıkarmak isteyen gençleri Golf Star takımıyla buluşturuyor.Modern ve klasik tarzların bir arada olduğu Golf Star’da golf topu şeklinde çekmece ve dolap kulpları ortama farklı bir hava katarken krem tonlarının hakim olduğu takım,geometrik çizgilerle ve kahverengi detaylarla hareketlilik kazanıyor.Golf Star takımı,3 kapaklı geniş bir gardırop,aynalı şifonyer,ayaklı kitaplık,2 çekmeceli baş ucu komodini ve fonksiyonel bir çalışma masasından oluşuyor.

newjoy-golf-star-genc-odasi-takimi

newjoy-golf-star-genc-odasi-takimi

Rose genç odası takımı,modern,sade ve göz alıcı..Tasarımdaki zerafeti ve inceliği bütün detaylarda hissedeceksiniz.Rose ile konfor ve özgürlük bir arada..Bu takım içinde mebran baskılı,profil desenli ahşap ayaklı dolap,karyola,kitaplık ve çalışma masası bulunuyor.

newjoy-rose-genc-odasi-takimi

newjoy-rose-genc-odasi-takimi

Trend City genç odası takımı,şık ve fonksiyonel özellikleriyle konforlu bir mekan sunuyor.Takımda yer alan ürünler ise LED aydınlatmalı fonksiyonel dolap,duvara asılabilen kitaplık ve çalışma masası üst modülü ve çekmeceli TV ünitesi modülünden oluşuyor.

newjoy-trend-city-genc-odasi-takimi

newjoy-trend-city-genc-odasi-takimi

Newjoy genç odası takımları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler newjoy.com.tr adresini ziyaret edebilir.

 

Çilek Mobilya 2016 Ranza Modelleri

Çilek Mobilya Champion Racer RanzaÖzellikle birden fazla çocuğu olan aileler için tasarlanan Çilek Mobilya 2016 Ranza Modelleri,kız ve erkek çocukların hoşlanacağı tarzlarda sunuluyor.Dar bir alana sahip çocuk ve genç odaları için oldukça kullanışlı olan ranzalar,kullanım kolaylığının yanı sıra şık tasarımlara da sahip..

Çilek Mobilya Active RanzaHer çocuk için ayrı bir oda ayarlama imkanı olmayan veya aynı odada ayrı bir yatak kurma imkanı olmayan aileler,Çilek Mobilya‘nın kullanışlı ve fonksiyonel ranzalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

Çilek Mobilya Black Pirate ranzaÇocuk odaları ve genç odaları için farklı renk ve tasarımlardan oluşan Çilek Mobilya 2016 Ranza Modellerinin altına uygulanan yavru yatak sayesinde 2 kişilik ranzalar 3 kişiliğe dönüştürülüyor.Çilek Mobilya’nın ürünlerini isterseniz mobilyalara uygun olarak tasarlanan ev tekstil ürünleri,halı,perde,aydınlatma ürünleri gibi tasarımları kullanarak uyumlu bir kombin oluşturabilirsiniz.

Çilek Mobilya Flora Ranza

Çilek Mobilya Princess Pembe Ranza

Çilek Mobilya Royal Ranza