Category Archives: YATAK ODASI

Bellona 2017 Yeni Sezon Baza Modelleri

lindas-baza-alissa-bej-bellonaTek kişilik ve çift kişilik seçenekleri bulunan Bellona bazalar,sadece yatak olma özelliğiyle değil saklama ve depolama alanı olarak kullanışlı olmasıyla da hanımların işlerini kolaylaştırıyor.Fazla eşyalarınızı koyacak bir alan sunan bazalar,karyolalardan daha fazla fonksiyonellik sunuyor.

twinjoy-baza-ciftkisilik-embospudra-bellona

twinjoy-baza-ciftkisilik-embospudra-bellona

Mobilya sektörünün zirvedeki isimlerinden Bellona,yeni sezon baza modelleriyle hem hanımların hem de beylerin kurtarıcısı oluyor.Sadece evli olanlar için değil bekarlar için de hayatı kolaylaştıran bazalar,çocuklarımız ve gençlerimiz için de vazgeçilmez mobilyalar arasına giriyor.

Bellona’da tam 8 çeşit baza modeli bulunuyor.Baza modellerini şimdi sırasıyla inceleyelim.

bellona ventura baza modelleri

bellona ventura baza modelleri

Baza modellerinin geri kalanlarını galerimizde bulabilirsiniz.

 

Bellona Mobilya 2017 Yatak Odası Takımları

Bellona-liona-yatak-odasi-takimiMobilya sektörünün güçlü isimlerinden Bellona Mobilya,yeni sezonda da kaliteli ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.Yüksek teknolojisiyle ürettiği mobilya modelleri,kaliteli malzemeleri,şık kumaş seçimleri,moda renkleri ve estetik modelleri ile her sezon olduğu gibi bu sezonda da popülerliliğini devam ettiriyor.

Evimizin en özel alanlarından biri olan yatak odaları,rahatlığı ve konforu ile Bellona’da hanımları bekliyor.Geniş ve kullanışlı dolaplar,dolap içi düzenine yardımcı olan bölmeler,raflar ve çekmeceler,ray sistemli dolap kapakları,çekmeceleri ile kolay kullanma imkanı sunan Bellona,şık yatak başlıkları ile yatak odanızın havasını değiştirecektir.

Sizler için derlediğimiz en güzel Bellona yatak odası takımlarıyla karşınızdayız.

belissa-rvz-yatak-odasi-takimi-bellona

belissa-rvz-yatak-odasi-takimi-bellona

Mükemmel renklerin uyumuyla dizayn edilen Belissa Yatak Odası Takımı,çekmece ve kapı kulplarında yer alan püskül ve figür uygulamaları,gösterişli baza başlığı ve sandık olarak kullanılabilen puflarıyla göz dolduruyor.

cordoba-yatak-odasi-takimi-bellona

cordoba-yatak-odasi-takimi-bellona

Cordoba Yatak Odası Takımı,XL ebadındaki sürgülü gardırobuyla fark yaratıyor.Led aydınlatmalı,lineer cam uygulamalı gardırobu ve özel aksesuarlığı ile tuvalet masası kullanım ayrıcalığı sunuyor.

dekora-yatak-odasi-bellona

dekora-yatak-odasi-bellona

Beyaz ve altın kaplamanın uyumu ile dizayn edilen Dekora Yatak Odası Takımı,hem konfor hem de ayrıcalığı evlerinize taşıyor.Takım,yerden yüksek ayakları,gardırop üzerinde yer alan aynası ile daha rahat bir yaşam sunuyor.

linda-yatak-odasi-takimi-bellona

linda-yatak-odasi-takimi-bellona

Opak beyaz renk uygulamasıyla tasarlanan Linda Yatak Odası Takımı,şıklık ve konforu bir arada sunuyor.Takım,kulp detayları,baza başlığındaki şık tasarım ve lükens ayaklarıyla ön plana çıkarken temizlik için elverişli yüksek ayaklarıyla da dikkat çekiyor.

lisbon-yatak-odasi-sandalyeli-bellona

lisbon-yatak-odasi-sandalyeli-bellona

Fildişi rengin şıklık ile buluştuğu Lisbon Yatak Odası Takımı,detaylarda kullanılan altın uygulamalarıyla dikkat çekiyor.

nova-yatak-odasi-beyaz-bellona

nova-yatak-odasi-beyaz-bellona

Nova Yatak Odasının 4 kapılı,5 kapılı ve sürgü kapılı gardırop seçenekleriyle aradığınız şıklık çok yakınınızda..

pablo-yatak-odasi-bellona

pablo-yatak-odasi-bellona

Pablo Yatak Odası Takımı,normal ve XL gardırop seçenekleri,açılmaya duyarlı dolap içi sensörlü aydınlatma,komodin üzeri led aydınlatma ve dönen tuvalet aynası ile hoşuna gidecek detaylarla tasarlanmış.

romeo-yatak-odasi-bellona

romeo-yatak-odasi-bellona

Romeo Yatak Odası Takımı,fildişi rengi ve ince işleme detaylarıyla dikkat çekiyor.

valdes-yatak-odasi-bellona

valdes-yatak-odasi-bellona

Valdes Yatak Odası Takımı,opak beyaz ve altın varak kullanılarak şık ve zarif bir görünüme kavuşmuş.Kulplar üzerinde kullanılan püsküller,minimalist şıklığa vurgu yapıyor.

valentina-yatak-odasi-bellona

valentina-yatak-odasi-bellona

Valentina Yatak Odası Takımı,elit desenlerle kaplı dolap ve çekmece detayları,metal renkli kulpları ile göz dolduruyor.

venturo-yatak-odasi-bellona

venturo-yatak-odasi-bellona

Aynalı kapılar,şık bir yatak başı ve beyazın asaleti Venturo Yatak Odası Takımında..

vienza-yatak-odasi-takimi-bellona

vienza-yatak-odasi-takimi-bellona

Ceviz renk uygulaması,opak beyaz ve turkuaz renkleriyle Vienza Yatak Odası Takımında sunuluyor.

violet-yatak-odasi-takimi-bellona

violet-yatak-odasi-takimi-bellona

Violet Yatak Odası takımının tasarımında meşe, antrasit ve fildişi renk konfigürasyonu kullanılmıştır.

Özellikle antrasit renk üzerinde kullanılan fitiller ürüne derinlik etkisi vererek modern ve şık bir görüntü kazandırmıştır.

Violet Yatak Odası Takımı 4,5,6 ve Sürgülü olmak üzere 4 farklı gardırop alternatifi ile sunulmuş olup, gardıroplarda yer alan raflar ve askılıklar sayesinde fonksiyonellik üst seviyeye taşınmıştır.

Enza Home İndirimli 2016 Yatak Odası Takımları

Enza Home Bolero Yatak OdasıEnza Home,güven veren kalitesi ve konsept tasarımlarıyla ön plana çıkardığı 2016 yatak odası koleksiyonlarıyla göz dolduruyor.

Enza Home Born Yatak OdasıŞık ve fonksiyonel kullanımlara sahip yatak odası takımları,mekanlara ferahlık getiriyor.İnce çizgilerin ve mdoern dokunuşların yansıtıldığı modeller,sağlam malzemeler ve yaratıcı renk kombinasyonları ile yatak odaları için farklı bir dünya yaratıyor.Kolay temizlenebilen komodinleri,çizilmelere karşı dayanıklı dolapları,özgün tasarımlara sahip şifonyer aynaları ve yüksek konforlu karyolaları ile ışıltılı bir bütünlük oluşturan modeller Enza Home‘un hizmet kalitesiyle beğenilerinize sunuluyor.

Enza Home Crystal Yatak OdasıEvinizde farklılıklar yaratacak şık görünümleri ile ön plana çıkan tasarımlar Enza Home mağazalarında sizleri bekliyor.

Enza Home Elena Yatak OdasıÖnemli bir kampanya duyurusu yapmayı da unutmayalım.Enza Home‘da mobilya ve halı alışverişleri hem net %25 indirimli hem de Vestel LED TV Hediyeli..8.490 TL indirimli alışverişlerde 999 TL değerinde Vestel 82 Ekran LED TV,10.900 TL indirimli alışverişlerde ise 1.499 TL değerinde Vestel 102 ekran Smart LED TV hediye fırsatları sizi bekliyor.

Enza Home 2016 Yatak Odası Modelleri