Category Archives: YEMEK ODASI

Birçok Farklı Markanın Yemek Odası Takımlarından Oluşan 2015 Modellerİ

Ikea’dan Şık Yemek Odaları

Ikea Stornas venge açılabilen yemek masasıGüzel yemeklerle dolu bir sofrada uzun uzadıya keyifli vakit geçirmek için gereken nedir diye soruyorsanız cevabı; odanıza uygun büyüklükte bir yemek masası ile rahat ve ergonomik yemek sandalyeleri..

Ikea Bjursta açılabilen beyaz yemek masasıIkea‘nın her bütçeye ve her zevke hitap eden farklı yemek masası ve sandalye seçenekleri günlük hayatınız için aradığınız kaliteyi düşük fiyatlarla sizlere sunuyor.İster mutfağınızdan yer kazanmak için katlanabilir bir mutfak masası,ister geniş aile üyelerinin hepsinin rahatça oturabileceği büyük bir yemek masası arıyor olun,Ikea‘da ihtiyacınıza ve zevkinize uygun onlarca farklı tarzda yemek masası bulabilirsiniz.

Ikea beyaz büfe modelleriDar mutfaklar için duvara monte edilebilen yemek masaları,modern tasarıma sahip masa-sandalye setleri,oval yemek masaları bu seçeneklerden birkaçı..Ahşap yemek masası ve sandalye setlerinin yanı sıra tek ürün şeklinde satın alabileceğiniz açılabilen mutfak masaları içerisinden size en uygun olanını Ikea‘dan satın alabilirsiniz.

Ikea Docksta beyaz yuvarlak yemek masasıYemek odalarının vazgeçilmezi masa ve sandalyelerin yanında büfe,konsol ve vitrinler de bu mekana ayrı bir hava katar.Dekoratif eşyaları sergilemenin yanında şık görüntüleriyle kendileri de bir dekorasyon eşyası olarak kullanılan vitrinler ve konsollar,modası geçmeyen ve ev dekorasyonunu tamamlayan mobilyalardır.

Ikea kahverengi vitrinIkea vitrin ve konsolları klasik,modern ve retro tarzlarda görüyoruz.Evinize en uygun vitrin ve konsol modelleri farklı beğenilere hitap eden birçok farklı modelden oluşuyor.

Ikea ceviz kaplama konsolEvlerinde şık yemek odaları isteyenler,aradıkları her parçayı Ikea’da bulabilirler.Masalar,sandalyeler,büfe,vitrin ve konsollar,yemek odaları için aradığınız her mobilya çeşidi Ikea‘da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bellona Mobilya 2016 Yemek Odası Mobilya Takımları

Bellona Romeo Yemek Odası TakımıMobilya sektöründe adını duyurmuş markalardan birisi olan Bellona,yenilikçi ve modern mobilya tasarımlarıyla her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.Zengin ürün yelpazesiyle müşterilerine çeşitli seçenekler sunan marka,her zevke uygun tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Bellona Cordoba Yemek Odası TakımıSalon dekorasyonuna önemli bir katkısı bulunan yemek odalarına,kaliteli,kullanışlı ve şık mobilyalarıyla harika bir dekorasyon imkanı sunuyor.Bellona Mobilya Yemek Odaları zarif modelleri,rahat sandalyeleri,deri ve kaliteli kumaş kaplamalarıyla mekanın havasını değiştiriyor.

Bellona Vella Yemek Odası TakımıYemek Odası Takımı almak isteyen hanımlar,Bellona’nın 2016 Yemek Odası Modellerine göz gezdirebilirler.Ayrıntılı bilgi ve fiyatları Bellona‘nın internet sitesinde bulabilirsiniz.

 

Kelebek Mobilya 2016 Yemek Odası Takımları

Kelebek Mobilya Melotis Yemek Odası TakımıModern tasarımları,kaliteli işçiliği ve kaliteli malzemeleriyle göz dolduran Kelebek Mobilya,her ürününde olduğu gibi yemek odası takımlarıyla da kalitesini gösteriyor.Ahşap yemek odalarının yanı sıra tamamen beyaz renkte olan yemek odası takımları ve ahşap-lake birlikteliğinden doğan yemek odası takımları Kelebek Mobilya‘da sizleri bekliyor.

2016 sezonunun en güzel Kelebek Mobilya Yemek Odası Takımlarını şimdi sırasıyla tanıyalım.

Kelebek Mobilya Queen Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Queen Yemek Odası Takımı

Retro tasarım çizgileri ile evinize farklı bir tarz katmak isteyenlere hitap eden Queen Yemek Odası,koyu renk ve ceviz rengi olmak üzere farklı kapak seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Kelebek Mobilya Angelic Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Angelic Yemek Odası Takımı

Huzur veren natürel tonları ve gösterişten uzak şık tasarımıyla Country tarzını yansıtan Angelic,geçimişin izlerini günümüze taşıyor.Farklı masa tasarımı,şık sandalyeleriyle yemek odalarınıza farklılık katacak.

Kelebek Mobilya Falter Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Falter Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Ilia Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Ilia Yemek Odası Takımı

Dar mekanları daha kullanılabilir kılan Ilia yemek odası takımı,açılabilir masası ve yer kaplamayan fonksiyonel modüllerinin yanı sıra hareket edebilen metal saksılık ve raf aksesuarlarının her modülde kullanılabilir olması ev hayatınızı daha da eğlenceli bir hale getirecek.

Kelebek mobilya Imperia Yemek Odası Takımı

Kelebek mobilya Imperia Yemek Odası Takımı

Asil ve estetik fonksiyonellik,teknoloji,malzeme ve estetik,tüm bu öğeleri bir araya toplayan gerçek bir ustalık Imperia Yemek Odası Takımında…

Kelebek Mobilya Loko Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Loko Yemek Odası Takımı

Loko yemek odası yeni nesil tasarım anlayışıyla hazırlanmış.Akordiyon kapaklar,masada kullanılan metal statik boyalı ayaklar ve sandalyelerde uygulanan demonte ayak sistemi ile çok kullanışlı…

Kelebek Mobilya Palu Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Palu Yemek Odası Takımı

Beyazın saflığını yansıtan Palu Yemek Odası,zarif tasarımı ile evinize sakin bir hava katacak.Beyaz ile cevizin uyumlu birlikteliğinden doğan Palu yemek odası takımı evlere zerafeti getiriyor.

Kelebek Mobilya Pino Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Pino Yemek Odası Takımı

Doğal görünümü ile stresten uzak tutan aytaşı renginin huzuru ve cevizin doğallığı yemek odanızda…

Kelebek Mobilya Redoro Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Redoro Yemek Odası Takımı

Kulpsuz sade tasarımıyla meşenin doğal rengi ve metalik efektli kahve tonunun buluşmasından doğan Redoro Yemek Odası,kullanışlı iki parçadan oluşan masa tablası ve dayanıklı sandalyeler takımın yıldızları…

Kelebek Mobilya Tactus Yemek Odası takımı

Kelebek Mobilya Tactus Yemek Odası takımı

Gold ceviz ve siyahın buluşmasından doğan Tactus yemek odası,statik siyah boyalı ayakları ve masif kupları ile hem modern hem de zarif…

Kelebek Mobilya Varuna Yemek Odası Takımı

Kelebek Mobilya Varuna Yemek Odası Takımı

Masa başında uzun arkadaş sohbetleri,kalkmak istemeyeceğiniz sofralar vaadediyor.Üstelik farklı kapak seçenekleri ile her zevke uygun…