Kategori arşivi: YEMEK ODASI

Birçok Farklı Markanın Yemek Odası Takımlarından Oluşan 2015 Modellerİ

Doğtaş 2018 Ravenna Mobilya Koleksiyonu

ravenna-ravenna-koltuk-takimi

ravenna-ravenna-koltuk-takimi

Tanınmış mobilya markalarından Doğtaş,2018 mobilya koleksiyonlarından Ravenna serisi ile karşımızda..Koltuk takımı,yemek takımı,yatak odası takımı ve TV ünitesinden oluşan Ravenna serisi görülmeye değer…

doğtaş-ravenna-koltuk-takimi

doğtaş-ravenna-koltuk-takimi

Doğtaş’ın 2018 sezonu için tasarladığı Ravenna serisini sırasıyla inceleyelim,ilk önce koltuk takımına bir göz atalım.Yaşam alanlarınıza ciddi fakat huzurlu bir görünüm katacak olan Ravenna koltuk takımlarında geometrik formlar ön planda..Minimal çizgileriyle sade şıklık sunan bu koltuk takımı,güçlü bir stil sunuyor.Ahşabın sıcaklığını yansıtan toprak tonlarını sevenler için Ravenna koltuk takımı çok ideal..

Bu koltuk takımı üçlü yataklı koltuk,ikili yataklı koltuk ve berjerden oluşuyor.Fiyatı ise 6.290 TL..

doğtaş-ravenna-yatak-odasi-takimi

doğtaş-ravenna-yatak-odasi-takimi

ravenna-ravenna-yatak-odasi-gardrop

ravenna-ravenna-yatak-odasi-gardrop

Ravenna yatak odası takımında ise 5 kapaklı dolap,farklı ölçülerde bulunan karyola,şifonyer ve aynası ve komodin bulunuyor.Meşe ağacının doğallığı,yatak odanızın tarzını belirliyor.Kahve ve  kırık beyazın bir bütün oluşturduğu bu yatak odasında rahatlığı ve fonksiyonelliği yaşayacaksınız.Ravenna yatak odası takının fiyatı 4,370 TL..

doğtaş-ravenna-yemek-odasi-takimi

doğtaş-ravenna-yemek-odasi-takimi

Dekorasyonda doğallıktan yana olanlar için Ravenna yemek odası biçilmez kaftan diyebiliriz.Ton sür ton renkleri kullanan Doğtaş,natürel tarzıyla naif bir yemek odası serisi sunuyor.Bu zarif ve doğal takımın fiyatı ise 3.465 TL

 

 

 

Ikea’dan Şık Yemek Odaları

Ikea Stornas venge açılabilen yemek masasıGüzel yemeklerle dolu bir sofrada uzun uzadıya keyifli vakit geçirmek için gereken nedir diye soruyorsanız cevabı; odanıza uygun büyüklükte bir yemek masası ile rahat ve ergonomik yemek sandalyeleri..

Ikea Bjursta açılabilen beyaz yemek masasıIkea‘nın her bütçeye ve her zevke hitap eden farklı yemek masası ve sandalye seçenekleri günlük hayatınız için aradığınız kaliteyi düşük fiyatlarla sizlere sunuyor.İster mutfağınızdan yer kazanmak için katlanabilir bir mutfak masası,ister geniş aile üyelerinin hepsinin rahatça oturabileceği büyük bir yemek masası arıyor olun,Ikea‘da ihtiyacınıza ve zevkinize uygun onlarca farklı tarzda yemek masası bulabilirsiniz.

Ikea beyaz büfe modelleriDar mutfaklar için duvara monte edilebilen yemek masaları,modern tasarıma sahip masa-sandalye setleri,oval yemek masaları bu seçeneklerden birkaçı..Ahşap yemek masası ve sandalye setlerinin yanı sıra tek ürün şeklinde satın alabileceğiniz açılabilen mutfak masaları içerisinden size en uygun olanını Ikea‘dan satın alabilirsiniz.

Ikea Docksta beyaz yuvarlak yemek masasıYemek odalarının vazgeçilmezi masa ve sandalyelerin yanında büfe,konsol ve vitrinler de bu mekana ayrı bir hava katar.Dekoratif eşyaları sergilemenin yanında şık görüntüleriyle kendileri de bir dekorasyon eşyası olarak kullanılan vitrinler ve konsollar,modası geçmeyen ve ev dekorasyonunu tamamlayan mobilyalardır.

Ikea kahverengi vitrinIkea vitrin ve konsolları klasik,modern ve retro tarzlarda görüyoruz.Evinize en uygun vitrin ve konsol modelleri farklı beğenilere hitap eden birçok farklı modelden oluşuyor.

Ikea ceviz kaplama konsolEvlerinde şık yemek odaları isteyenler,aradıkları her parçayı Ikea’da bulabilirler.Masalar,sandalyeler,büfe,vitrin ve konsollar,yemek odaları için aradığınız her mobilya çeşidi Ikea‘da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Bellona Mobilya 2016 Yemek Odası Mobilya Takımları

Bellona Romeo Yemek Odası TakımıMobilya sektöründe adını duyurmuş markalardan birisi olan Bellona,yenilikçi ve modern mobilya tasarımlarıyla her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor.Zengin ürün yelpazesiyle müşterilerine çeşitli seçenekler sunan marka,her zevke uygun tasarımlarıyla göz dolduruyor.

Bellona Cordoba Yemek Odası TakımıSalon dekorasyonuna önemli bir katkısı bulunan yemek odalarına,kaliteli,kullanışlı ve şık mobilyalarıyla harika bir dekorasyon imkanı sunuyor.Bellona Mobilya Yemek Odaları zarif modelleri,rahat sandalyeleri,deri ve kaliteli kumaş kaplamalarıyla mekanın havasını değiştiriyor.

Bellona Vella Yemek Odası TakımıYemek Odası Takımı almak isteyen hanımlar,Bellona’nın 2016 Yemek Odası Modellerine göz gezdirebilirler.Ayrıntılı bilgi ve fiyatları Bellona‘nın internet sitesinde bulabilirsiniz.