Etiket arşivi: 2018 bahçe dekorasyonu

Koçtaş 2018 Bahçe Mobilyaları

Paris-Kollu-Rattan-Koltuk-300 TL

Koçtaş 2018 bahçe mobilyalarıyla ailenizle,akraba ve komşularınızla keyifli vakitler geçirin.Yaz mevsiminin tadı en güzel bahçede ve balkonda çıkar.Sıcak gecelerde uzun uzadıya sohbetler,akşamüstü şekerlemeleri veya yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz ortamları sunan Koçtaş bahçe mobilyalarına bakarak bahçe dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz.

Koctas-Melaka-Beyaz-Kose-Takimi-3.000 TL

Tam yaz havasına uygun çok farklı modellerdeki bahçe mobilyalarıyla görsel bir şölen sunan Koçtaş,keyifli bir yaz geçirmenizi sağlayacak.Bütün kış mevsimi boyunca hayalini kurduğunuz bahçe keyfini bu mobilyalarla yaşayabilirsiniz.

Bahama-Bahce-Mobilyasi-Seti-6-Kisilik-1.200 TL

Şezlonga ya da bahçe salıncağına uzanarak kitap okumak,sevdiklerinizle masa başında yemek yemek veya serin bir köşede dinlenerek geçirmek isteyenler, Koçtaş dış mekan mobilyalarını incelemeye başlayın.

Colorado-Yatakli-Salincak-1.600 TL

Dış mekan mobilyaları denilince akla ilk gelenler bahçe oturma grupları,masa ve sandalyeler,bahçe salıncakları,şezlonglar,çardaklar,kameriyeler oluyor ve bütün bunların hepsi de koctas.com.tr sitesinde sizlerin beğenisine sunuluyor.Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler bu siteyi ziyaret edebilirler.