Etiket arşivi: çiçekli balkon dekorasyonu

Küçük Balkonlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Modern-ahşap-balkon-örnekleri

Balkonlar genellikle evin fazla eşyalarının konulduğu bir depolama alanı olarak kullanılıyor.Halbuki balkonlarımız da evimizin bir parçası ve güneşli güzel havalarda kahvaltı yapabileceğimiz,misafirlerimizle çay ya da kahvemizi yudumlayacağımız en nadide köşelerden biridir.

Balkon dekorasyonu denilince aklımıza ilk gelen, annelerimizin balkonlarda yetiştirdiği saksı çiçekleri ve beyaz plastik sandalyeler olur.Balkon küçük diye, modern ve şık bir dekorasyon yapılamaz diye yanlış bir kanıya varmak doğru olmaz.

küçük balkon dekorasyon fikirleri

Balkon Dekorasyonunda Çiçeklerin Yeri Büyük..

Balkon dekorasyon fikirleri arasında en yaygın olanı neredeyse tüm hanımların sevdiği ve bakımı için zaman harcadığı canlı çiçekler ve bitkilerdir.Balkonunuz için ahşap malzemeleri kullanarak bir saksı yapabilirsiniz.Fakat iç kısma çürümeyen malzemeden bir koruma yapmazsanız güneş ve suyun kötü etkisiyle yaptığınız saksı pek uzun ömürlü olmaz.

Balkon-için-saksı-fikirleri

Ayrıca balkonun duvarını saksıları alt alta asarak kullanabilir,saksıları farklı renklere boyayarak balkona hareket katabilirsiniz.

renkli saksılı Duvar-balkon-dekorasyonu

Küçük Balkonlar İçin Mikro Mobilyalar ve Kilimler Kullanın

Salaş-balkon-dekorasyonu-örnekleri

Küçük bir masa alacaksınız fakat sandalyeler için yer yok diyorsanız o zaman bir köşe seçip o köşeye oturma takımı tasarlayabilirsiniz.Bunun için kendin yap fikirlerini kullanarak palet ya da ahşap kullanabilirsiniz.Ahşap malzemelerden düşük bütçelerle bir divan ya da köşe takımı yapabilirsiniz.Bunun üzerine renkli minderler ve yastıklar kullanarak renkli bir balkona sahip olabilirsiniz.

2017 balkon dekorasyonu fikirleri

Balkon zemini için son zamanlarda popüler olan kilimleri kullanabilirsiniz.

Ahşap-balkon-dekorasyonu

Küçük balkon dekorasyon fikirleri hakkında aklınızda bir fikir oluşması için görsellerimizden yararlanabilirsiniz.Bu örneklere bakarak kendi dekorasyon fikrini oluşturabilirsiniz.