Tag Archives: düdüklü tencereler

Fissler Düdüklü Tencerelerle Lezzetli Yemekler

Yemeklerin lezzetli ve daha kısa sürede pişmesini sağlayan Fissler düdüklü tencerelerle mutfakta işleriniz yarı yarıya azalacak.Ergonomik ve kullanışlı düdüklü tencerelerle zamanınız size kalsın.

Fissler düdüklü tencereler,3 farklı modelden oluşuyor.Şimdi sırasıyla bu modelleri tanıyalım.

pressure-cooker-fissler-vitavit-edition-düdüklü-tencereVitavit® Edition,şık,tam donanımlı mutfaklara değer katan özel bir parça…Vitavit ailesinin en yeni modeli..Şık sap tasarımı ve tutma sistemi ile dikkat çekiyor.

Fissler dijital zamanlayıcılı düdüklü tencereVitacontrol elektronik zamanlayıcı sayesinde sağlıklı ve lezzetli yemekleri hızlı bir şekilde her zamankinden çok daha kolay yaparsınız.Vitavit® edition, entegre buharda pişirme ayarları sayesinde basınçsız ortamda buharda pişirmeye de olanak sağlar. Böylece en hassas yiyecekler bile mükemmel bir şekilde pişer. Yeni buhar tahliye fonksiyonu, vitavit® edition düdüklü tencerenizden kesin ve kolay bir şekilde buharı tahliye etmenizi ve basınç kontrolünü sağlar.

İki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® edition aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir veya istediğiniz zaman yemeğinize ek malzeme ekleyebilirsiniz.

Fissler vitavit premium düdüklü tencere nasıl kullanılırYeni trafik ışığı özelliği, düdüklü tencere ile pişirmeyi kolay ve güvenli hale getirmektedir.
Sarı: Ocağın altını kısabilirsiniz.
Yeşil: Ayarlanan ısıya ulaşıldı ve pişirme süresi başlıyor.
Kırmızı: Isı çok yüksek.

Vitavit® edition düdüklü tencerelerde sadece vitacontrol® zamanlayıcı yoktur. Aynı zamanda üç ayaklı delikli buharda pişirme kabı da düdüklü tencerenizin içerisindedir.

Fissler vitavit premium düdüklü tencereVitavit® Premium,kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay…Tencere doğru şekilde kapatıldığı zaman, bir klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki bir renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

lines_selector_prescook_premium_düdüklü tencere-fisslerİki normal pişirme seviyesine ilave olarak, vitavit® premium aynı zamanda bir buharda pişirme fonksiyonu da sunar. Basınçsız çalışır: yiyeceklerinizi her zaman kontrol edebilir, karıştırabilir ve baharat ekleyebilirsiniz.

Fissler düdüklü tencere kullanımıVitavit® Premium ergonomik bir halka tutacağa sahiptir. Bu, elleriniz yağlı veya ıslak olsa da kapağı güvenli şekilde tutabilmenizi sağlar.

Özel buhar boşaltma fonksiyonu buhar çıkışını doğru şekilde kontrol etmenize yardımcı olur. Artık eliniz ile slaytı tutmanıza gerek yok.

Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Tencerenin iç kısmında bulunan pratik doldurma seviyesi göstergesi sıvının minimum ve maksimum miktarını gösterir. vitavit® premium aynı zamanda litre cinsinden bir ölçeğe de sahiptir.

lines_selector_prescook_comfort_fissler düdüklü tencereVitavit® Comfort,kapak üzerindeki metal parça ile kapağı doğru pozisyona yerleştirmek çok kolay. Ve tencerenin yeni tasarlanmış kenarları ile tencerenin kapatılması çok çok kolay…Tencere doğru şekilde kapatıldığında klik sesi duyulur ve tutacak üzerindeki renkli işaret kırmızıdan yeşile döner. Ancak o zaman tencere içinde basınç oluşmaya başlar.

Vitavit® comfort iki pişirme seviyesine sahiptir. Hassas ayar ince sebzeler veya balık gibi nazik yiyecekler için kullanılırken, hızlı ayar etler ve sulu yemekler için kullanılır.

Çıkartılabilir tutacağı tencerenin temizlenmesini ve saklanmasını kolaylaştırmaktadır. Raflarınızda çok fazla tencere tava varsa bu çok önemli bir özelliktir: tencereler birbirinin içerisine yerleştirilebilmektedir.

Esse 2015 Tencere-Tava Set Modelleri

Esse 2015 en yeni tencere modelleri

Mutfak pişirme ürünlerinin başında gelen tencere ve tava modelleri,uzman ev perakende mağazacılığının önde gelen ismi Esse markasının uzman elleri tarafından ustalıkla tasarlanmış.Görünümleri kadar kalitesiyle de göz dolduran Esse mutfak ürünlerini,hanımların beğenisine sunuyoruz.

Esse Bakır Tencere-Tava Modelleri-

Çelik, seramik,granit ve demir döküm tencereler,tavalar ve sahanlar kullanışlı olmasıyla mutfakta ev hanımlarına kolaylık sağlayacak.Çeyiz hazırlığı yapan genç kızlarımız da Esse‘nin harika tencere-tava setlerine bakarak ne alacaklarına karar verebilirler. Tabi bir de bekar beyleri de unutmamak lazım:)) Malum zorunluluk gereği mutfak işlerini artık beyler de yapıyor.Hal böyle olunca da mutfak ürünleri artık hanımların tekelinde değil…

Aklınıza gelen her türlü tencere ve tava modelleri Esse kalitesiyle mutfağınızda..Şimdi gelelim Esse marka Tencere-Tava Setleri‘nin özelliklerine…Bakalım hangi modeli beğeneceksiniz?

Esse Staub Döküm Demir Tencere-Oval Bordo-29 CM-899 tl

Esse Staub Döküm Demir Tencere-Oval Bordo-29 CM-899 tl

Oval bordo döküm tencereyle pişen yemekler daha lezzetli ve besin değeri daha yüksek pişiyor.Kapağı tenceresi kadar ağır olduğundan tam kapanır ve fırın görevi görür.Lezzetin sırrı,yemeğin yavaş ve kendi suyuyla pişmesinden gelir.Bu özel tencerenin kırmızı,yeşil,siyah,tarçın,gri ve mavi gibi farklı renkleri mevcut…

Essenso Ecotouch Berlin Seramik 5 Parça Tencere Seti-239 TL

Essenso Ecotouch Berlin Seramik 5 Parça Tencere Seti-239 TL

Seramik ve yapışmaz yüzeyiyle daha sağlıklı ve konforlu pişirme deneyimi sunuyor.Bakalit sapları ısınmaz,döküm cam kapak sayesinde kapağı kaldırmadan yemeğin pişip pişmediğine bakabilirsiniz.5 parçalık bu set,günün her öğününde ihtiyacınızı karşılar.

Essenso Slide&Cook Düdüklü Tencere Seti-299 TL

Essenso Slide&Cook Düdüklü Tencere Seti-299 TL

İster tencere,ister düdüklü tencere olarak kullanın.4 ve 7 litrelik iki farklı tencereyi,düdüklü kapağıyla istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.Bastırmadan kilitlenen düdüklü tencere,kolay kullanımı sayesinde kullanıcı dostudur.

Diğer Esse Tencere-Tava Modellerine galerimizden ulaşabilirsiniz.Daha fazlası için www.esse.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.