Etiket arşivi: Ikea konsol modelleri

Ikea’dan Şık Yemek Odaları

Ikea Stornas venge açılabilen yemek masasıGüzel yemeklerle dolu bir sofrada uzun uzadıya keyifli vakit geçirmek için gereken nedir diye soruyorsanız cevabı; odanıza uygun büyüklükte bir yemek masası ile rahat ve ergonomik yemek sandalyeleri..

Ikea Bjursta açılabilen beyaz yemek masasıIkea‘nın her bütçeye ve her zevke hitap eden farklı yemek masası ve sandalye seçenekleri günlük hayatınız için aradığınız kaliteyi düşük fiyatlarla sizlere sunuyor.İster mutfağınızdan yer kazanmak için katlanabilir bir mutfak masası,ister geniş aile üyelerinin hepsinin rahatça oturabileceği büyük bir yemek masası arıyor olun,Ikea‘da ihtiyacınıza ve zevkinize uygun onlarca farklı tarzda yemek masası bulabilirsiniz.

Ikea beyaz büfe modelleriDar mutfaklar için duvara monte edilebilen yemek masaları,modern tasarıma sahip masa-sandalye setleri,oval yemek masaları bu seçeneklerden birkaçı..Ahşap yemek masası ve sandalye setlerinin yanı sıra tek ürün şeklinde satın alabileceğiniz açılabilen mutfak masaları içerisinden size en uygun olanını Ikea‘dan satın alabilirsiniz.

Ikea Docksta beyaz yuvarlak yemek masasıYemek odalarının vazgeçilmezi masa ve sandalyelerin yanında büfe,konsol ve vitrinler de bu mekana ayrı bir hava katar.Dekoratif eşyaları sergilemenin yanında şık görüntüleriyle kendileri de bir dekorasyon eşyası olarak kullanılan vitrinler ve konsollar,modası geçmeyen ve ev dekorasyonunu tamamlayan mobilyalardır.

Ikea kahverengi vitrinIkea vitrin ve konsolları klasik,modern ve retro tarzlarda görüyoruz.Evinize en uygun vitrin ve konsol modelleri farklı beğenilere hitap eden birçok farklı modelden oluşuyor.

Ikea ceviz kaplama konsolEvlerinde şık yemek odaları isteyenler,aradıkları her parçayı Ikea’da bulabilirler.Masalar,sandalyeler,büfe,vitrin ve konsollar,yemek odaları için aradığınız her mobilya çeşidi Ikea‘da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.