Etiket arşivi: Kütahya Porselen kahvaltı takımları

Kütahya Porselen 2017 Kahvaltı Takımları

kutahya-porselen-33-parca-8065-desen-kahvalti-takimi

Kütahya porselen kahvaltı takımları ile sofralarınıza renk ve ışıltı gelsin.Kalitesi ve göz dolduran estetik görünümüyle güne enerjik başlamanızı teşvik eden çeşit çeşit kahvaltı takımlarını Kütahya Porselen‘de bulabilirsiniz.

kutahya-porselen-bone-china-44-parca-50101-desen-kahvalti-takimi

Klasik,modern,romantik,nostaljik,kısaca her zevke uygun bir kahvaltı takımını bulabileceğiniz Kütahya Porselen’de çeyiziniz için ihtiyacınız olan her model yer alıyor.Kahvaltı takımınızı ister bone china isterseniz porselen serisi olarak tercih edebilirsiniz.

kutahya-porselen-leonberg-8918-desen-43-parca-kahvalti-takimi

4 ila 44 parça arasındaki ürün gruplarını bulabileceğiniz kahvaltı takımı kategorisinde hem kalabalık hem de minimal sofralara uygun pek çok farklı seçenek mevcut..Kahvaltı serisinin yanı sıra saklama amaçlı kullanılabilen ürünler de mutfaklarda büyük bir kolaylık sağlıyor.

kutahya-porselen-33-parca-9380-desen-kahvalti-takimi

Porselenin ihtişamıyla şıklığı buluşturan Kütahya Porselen kahvaltı takımları ile rengarenk bir sofra kurmaya hazır olun.Bu göz alıcı kahvaltı takımlarını peşin fiyatına 9 taksit,kapıda ödeme,havale yada eft seçeneklerinden biriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz.

kutahya-porselen-bone-china-44-parca-55106-desen-kahvalti-takimi

Görsellerimizde yer alan bu şık porselen kahvaltı takımlarını porselensepeti.com sitesinde bulabilirsiniz.

Kütahya Porselen 2016 Kahvaltı Takımları

kütahya porselen-leonberg-33-parca-kahvalti-takımı-bantliGünümüzün en önemli öğünlerinden kahvaltıyı es geçmek  olmaz.Kahvaltı bu denli önemliyken sofraya koyduğumuz kahvaltılıklar kadar en az, masadaki servis ve sunumda kullanacağımız tabaklar,çatal-kaşık,bardak,fincan,çaydanlık,peçete gibi materyaller de önemlidir.

kütahya-porselen-bone-china-44-parca-50103-desen-kahvalti-takimiKahvaltı takımları,estetik görünümleriyle sofraya konulan yiyecekleri daha lezzetli gösterir,iştahları açar.Özellikle Pazar kahvaltılarına ayrı bir hava katar.Birbirinden şık kahvaltı takımları ile sofralarınıza renklerinizin ışıltısını yansıtın.Üstün kalitesi ve zarif tasarımıyla güne pozitif başlamanızı sağlayan çeşit çeşit kahvaltı takımına Kütahya Porselen kalitesiyle sahip olabilirsiniz.

kütahya-porselen-bone-china-44-parca-55101-desen-kahvalti-takimiKlasik,modern ve nostaljik,her zevke uygun bir kahvaltı takımını kolayca bulabileceğiniz Kütahya Porselen‘de keyifli kahvaltılara sahip olabilirsiniz.Kahvaltı takımınızı isterseniz Bone China,isterseniz de porselen serisini tercih edebilirsiniz.4 ila 44 parça arasındaki ürün gruplarını bulabileceğiniz kahvaltı takımlarında hem kalabalık hem de minimal sofralarla uyum sağlayacak pek çok farklı seçenek mevcut..

Kütahya-Porselen-Corner medusa-42 parça-kahvaltı takımıPorselenin ihtişamıyla zarafeti buluşturan Kütahya Porselen Kahvaltı Takımlarıyla rengarenk sofralar kurmaya hazır olun.

kütahya-porselen-silvia-6-kisilik-41-parca-kahvalti-takimiGelin adayları,  harika çeyizlik parçalar olacak Kütahya Porselen 2016 Kahvaltı Takımlarına göz atmadan geçmeyin.

Kütahya Porselen’den 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri

Kütahya Porselen--33-parca-kahvalti-takımıKütahya Porselen ürünlerinden sizler için hazırladığımız ürünler ile Sevgililer Gününde hoş bir sofra hazırlayarak bu çok özel günü unutulmaz kılabilirsiniz.

Kütahya Porselen-44-parca-10151-desen-yasemin-kahvalti-takimiKütahya Porselen Leonberg Kahvaltı Takımı ile romantik bir kahvaltı sofrası hazırlayarak sevgilinizin yada eşinizin kalbinizdeki yerini daha da güçlendirirsiniz.Leonberg 33 parça kahvaltı takımının fiyatı 319,00 TL..

Kütahya Porselen-Leonberg-33-parca-kahvalti-takımıKütahya-Porselen-12-parca-kahve-takimi-kalpliKütahya Porselen Aliza Bone Yemek Takımı,gül desenlerinin şıklığıyla Sevgililer Günü sofranızda romantik bir atmosfer yaratıyor.83 parça yemek takımının fiyatı 1.799,00 TL

Kütahya-Porselen-Leonberg-24-parca-yemek seti-bantliKütahya Porselen‘in canlı renkleri ile içinizi ısıtan kahve fincanlarında sevdiğinizle karşılıklı kahve yudumlamanın keyfini yaşayın.12 parça kalpli kahve takımının fiyatı ise 85,00 TL..

Daha fazla kahvaltı ve yemek takımı modelleri için kutahyaporselen.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kütahya-Porselen-12-parca-kahve-takimi-pembeKütahya-Porselen-leonberg-24-parca-yemek-seti-bantliKütahya-Porselen-Leonberg-24-parca-yemek-takımı-cicekli-kremKütahya-Porselen-leonberg-43-parca-kahvalti-takimi-bantli